✅Pierwsza przegrana w tej rundzie ! MKS Polonia Stal Świdnica 3:1 WKS Wierzbice !

Polonia Stal Świdnica 3:1  WKS Wierzbice  !

✅Skład WKS-u : Kodliuk – Skowronek, Boruta, Ciurkot, Cichocki, Gebarzewski – Śmigielski  Paszek, Idzik, Mazurek – Kuboń

Strzelcy bramek dla WKS-u ⚽️ 49 ’ Kuboń(asysta Mazurek)

Strzelcy bramek dla Polonii Świdnica

⚽️  Myrta

⚽️ Białasik

⚽️ Michta

Krótko o meczu można powiedzieć tak : przez pierwsze 60 minut spotkania byliśmy równorzędnym przeciwnikiem dla wicelidera naszej grupy, z bardzo dobrej strony pokazali się Śmigielskim Kuboń i Mazurek ,  dobrą robotę w środku pola wykonał duet Paszek-Idzik,

✅ Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem , w tej chwili trzeba się cieszyć że do 60 minut solidnie postraszyliśmy wicelidera stratą punktów, później rywal wykorzystał nasze nawet najdrobniejsze błędy i wpakował nam 3 bramki ,

✅ Już w piątek spotkania z Pogonią Oleśnica, które będzie miało bardzo duże znaczenie dla drużyn walczących o utrzymanie .

✅ Wielki Piątek (15 kwietnia) godzina 18:00, widzimy się na stadionie, WKS Wierzbice: Pogoń Oleśnica  !