✅Remis uratowany w ostatniej akcji meczu ! WKS Wierzbice 2:2 Bielawianka Bielawa ! ⚽️

WKS Wierzbice 2:2 Bielawianka Bielawa !

✅Skład WKS-u : Kodliuk – Skowronek, Boruta, Ciurkot, Cichocki, Gebarzewski – Rajczakowski  Paszek, Idzik, Mazurek – Kuboń

Strzelcy ⚽️  Rajczakowski

⚽️ Śmigielski

Szalony mecz w Wierzbicach ! Zdołaliśmy wyrwać 1 punkt w ostatniej akcji spotkania !!! Autorem gola na wagę remisu Kamil Śmigielski, który wykorzystał zamieszanie po rzucie wolnym w polu karnym gości i lewą nogą skierował futbolówkę do bramki .

Pierwsza połowa była słaba jeśli chodzi o ofensywne poczynania naszego zespołu , częściej do okazji dochodziła drużyna z Bielawy , na pochwałę zasługuję nasz bramkarz który 3 razy bardzo pewnie interweniował broniąc strzały rosłych przeciwników, co do zawodników z pola warto pochwalić nasze skrzydła czyli duet Mazurek-Rajczakowski,to oni najchętniej próbowali pojedynków .To właśnie Mazurek pierwszym trafieniu zwiódł 4 rywali a później wyłożył piłkę jak to się mówi „do pustaka ” do Rajczakowskiego .

W drugiej połowie kibice zobaczyli wiele akcji , piłka bardzo szybko potrafiła przedostawać się  z jednego pola karnego na drugie.

Po faulu w 48 minucie tracimy bramkę , po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego i przytomnym zgraniu do napastnika Bielawa wyrównuje .

Po bramce rywal ruszył do ataku, po kilku minutach przewagi gra się wyrównała, mieliśmy kilka ciekawych akcji jednak nie przyniosły odpowiednich efektów, na domiar złego w 84 minucie faulujemy rywala w polu karnym , sędzia pewnie gwiżdże „11” . Rywal pewnie wykorzystuję i przegrywamy a do końca meczu zostało już tylko kilka minut .

Ostatnia akcja meczu , po faulu w środkowej części boiska mamy rzut rożny, w pole karne powędrował nawet bramkarz, futbolówka wrzucona z prawej strony pola karnego , straszne zamieszanie , goście wybijają wprost pod nogi Śmigielskiego który strzałem w prawy róg bramki zdobywa bramkę na 2:2 . Sędzia nawet nie wznowił spotkania !