Czterech piłkarzy i trener bramkarzy odchodzi z #WKS Wierzbice – DZIĘKUJEMY!

Czterech piłkarzy i trener bramkarzy odchodzi z #WKS Wierzbice – DZIĘKUJEMY!

Zespół #WKS Wierzbice jak w każdym oknie transferowym czeka przebudowa – pojawiają się często w tym okresie propozycje od innych Klubów jak również wewnętrzne decyzje kadrowe. Możemy już oficjalnie zakomunikować, że Klub opuści czterech Zawodników: Adrian Żak (Galakticos Solna), Mateusz Fedyna (zakończenie gry), Oleh Spirov (Sokół Marcinkowice) oraz Dariusz Rabski (prawdopodobny kierunek KS Wicher Domasław). To nie jedyne pożganie – sztab trenerski opuszcza Maciej Zdrojewski – trener bramkarzy, przez ostatni rok nadzorował treningi golkiperów. Przewidujemy, że będzie to już koniec pożegnań w kadrze #WKS Wierzbice – jesteśmy już niemal w gotowości do startu w rozgrywkach, aczkolwiek ruch kadrowy na plus jest jeszcze jak najbardziej możliwy.

Zarząd WKS Wierzbice wraz z całym obozem trójkolorowych dziękuje Zawodnikom i Trenerowi, za ambicje i zaangażowanie wkładane w grę oraz pracę – życząc powodzenia w dalszym kontynuowaniu piłkarskiej rywalizacji oraz sukcesów sportowych i pomyślności w życiu prywatnym.

Nie mamy wątpliwości, że kadra pierwszej drużyny została istotnie wzmocniona, w Klubie pracujemy jeszcze nad dwoma nazwiskami – w tym właśnie kierunku będzie podążał Klub, natomiast tą czwórkę Graczy i Trenera należy wspomnieć – ponieważ w barwach WKS’u prezentowali solidne zaangażowanie. Adrian Żak, Oleh Spirov, Darek Rabski spędzili u nas kilka sezonów – wszystkim dziękujemy!!!