Dwugłos Trenerski: Grzegorz Podstawek – Marcin Mróz po meczu #WKS Wierzbice 3:1 (2:1) Burza Godzieszowa.

Dwugłos Trenerski: Grzegorz Podstawek – Marcin Mróz po meczu #WKS Wierzbice 3:1 (2:1) Burza Godzieszowa.

Trener Marcin Mróz Burza Godzieszowa – „przyjechaliśmy tu, nie w roli faworyta, tylko w roli beniaminka, który w każdym meczu stara się zagrać na odpowiednim poziomie…”

Trener Grzegorz Podstawek – „cieszy nas na pewno zwycięstwo, które odnieśliśmy po słabym meczu, który nam nie wyszedł w Laskowicach. Chcieliśmy dzisiaj za wszelka cenę wrócić do dobrej gry – taki był nasz plan…”

Trener #WKS Wierzbice Grzegorz Podstawek – „cieszy nas na pewno zwycięstwo, które odnieśliśmy po słabym meczu, który nam nie wyszedł w Laskowicach. Chcieliśmy dzisiaj za wszelka cenę wrócić do dobrej gry – taki był nasz plan. W większości meczu to nam się udało. Niepotrzebny myślę chaos w pierwszej połowie po strzeleniu dwóch bramek, niepotrzebnie wycofaliśmy się i oddaliśmy pole Przeciwnikowi, mieliśmy grać dalej i szukać kolejnych bramek. Najważniejsze jest to, że po rozpoczęciu drugiej połowy strzeliliśmy trzecią bramkę, kontrolowaliśmy mecz i nasze zwycięstwo jest w pełni zasłużone”. 

Trener Burzy Godzieszowa Marcin Mróz – „zdecydowanie można powiedzieć, że w pierwszej połowie lepszą drużyną były Wierzbice. W drugiej połowie gdy gra się wyrównała, decyzje sędziów wpłynęły znacząco na wynik meczu, oczywiście nie ujmując nic drużynie Gospodarzy. Jak kadra wskazuje ten zespół jest doświadczony i poukładany, kwestia tylko wyników – bo niestety, wasze trochę wyniki – w szczególności w ostatniej kolejce są zaskakujące. Przyjechaliśmy tu, nie w roli faworyta tylko w roli beniaminka, który w każdym meczu stara się zagrać na odpowiednim poziomie. Myślę że Kibice, tu zgromadzeni mogli zobaczyć dwa oblicza rywalizacji. W pierwszej połowie dominacja zespołu z Wierzbic – przepiękna bramka z rzutu wolnego, pierwsza bramka stracona po naszym błędzie indywidualnym, sytuacja sam na sam wykorzystana. Później mecz się trochę wyrównał, pod koniec pierwszej połowy my zdobywamy bramkę. Druga była już wyrównana, niestety jak już powiedziałem decyzje sędziów – ale to już bez komentarza”.

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

FOTO: #WKS Wierzbice 3:1 (2:1) Burza Godzieszowa.

Puchar Polski 1/16 – kolejny przystanek Rapid Domaniów.

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL