#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: kolejna wygrana – #WKS II Wierzbice 3:1 (0:1) LKS Sadków.

#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: kolejna wygrana – #WKS II Wierzbice 3:1 (0:1) LKS Sadków.

Czwarta wygrana z rzędu WKS II Wierzbice 3:1 (0:1) z LKS Sadków w 7 kolejce klasy B gr. VII. Mecz w roli gospodarza trójkolorowi rozgrywają na sztucznej płycie w Kobierzycach – powodem przeniesienia jest grząska – wodnista murawa naszego stadionu.

Nie obyło się bez trudności w tej konfrontacji i przede wszystkim w pierwszej połowie, gdzie przegrywamy 0:1, ale to nasz Zespół ostatecznie odnosi zwycięstwo. Po zmianie stron Zawodnicy WKS’u zaliczają trzy trafienia autorstwa – Jakuba Ociesy i dwukrotnie Mariusza Szlęka – ostatecznie 3 punkty zostają w Wierzbicach. Jeszcze w piątek trwały rozmowy, czy mecz dojdzie do skutku z powodu namokniętej znacząco murawy naszego stadionu. Udało się wybrnąć z sytuacji, mecz został przeniesiony na sztuczną płytę stadionu w Kobierzycach.

Po 7 rozegranych kolejkach WKS II Wierzbice zajmuje 2 pozycje w tabeli z dorobkiem 18 „oczek” – tracąc 3 pkt. do Lidera KS Piotrowice, z którym w następnej kolejce – w najbliższą niedzielę 25 października, rozegramy wyjazdowy mecz na szczycie tabeli.

7 kolejka Klasy B. gr VII – stadion Kobierzyce

WKS II Wierzbice 3:1 (0:1) LKS Sadków.

Skład WKS II Wierzbice: Wołkanowski – Bajor K., Zdunek R., Haras, Piekarski, Byra, Bury (50′ Barcikowski), Opaliński (60′ Ociesa J.), Mielczarek (90′ Biskup), Żuk, Szlęk (80′ Golis M.) – Misterkiewicz J., Dutkowski.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL