#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: nie oddać v-ce LIDERA – w bitwie o komplet z LKS Odra Malczyce.

#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: nie oddać v-ce LIDERA – w bitwie o komplet z LKS Odrą Malczyce.

Gdy pojawia się pozycja w lidze w teorii dająca awans to motywacja wzrasta – „paliwa nie trzeba dolewać”. Aby utrzymać status DWÓJKI i jeszcze bardziej spoglądnąć w górę – trzeba wygrywać, a o to ponownie nie będzie łatwo. Czeka nas podróż do Malczyc na „spięcie” z miejscową LKS Odrą.

LKS Odra Malczyce to kolejny Przeciwnik, którego możemy rozpoznawczo traktować jako niewygodny. Czy to się potwierdzi – na ich stadionie, tam mogą być groźni. Grają w kratkę, przeplatając wygrane z porażkami ale punktują znacząco. Na koncie 4 wygrane: 4:1 z Orłem Marszowice, 1:0 z Energetykiem Siechnice, 4:2 z Zachodem Sobótka, 5:1 z Wiwą Goszcz – jeden remis 0:0 z Parasolem Wrocław oraz 3 porażki; 1:2 z Polonią Środa Śl., 4:1 z Pogonią Oleśnica i w ostatniej kolejce 1;2 z KS Żórawina. Daje to zapracowaną 7 pozycje w tabeli – 13 pkt. bilans bramek: 17 strzelonych / 12 straconych.

Układ tabeli jest dla nas korzystny, v-ce lider, 2 lokata #WKS Wierzbice – jest solidnie, konsekwentnie wypracowana, nikt nie dał jej w prezencie. Ten poziom nam pasuje  – stąpamy, jednakże twardo po ziemi – nie popadając w zbyt przedwczesny optymizm, mając w głowie jedno – każdy mecz to osobna „karta do zapisania” i aby zamknąć ją z 3 punktami, trzeba je wywalczyć ciężkim bojem.

9 KOLEJKA KEEZA KLASY OKRĘGOWEJ GR. WROCŁAW

sobota 19 września godz. 16:00 Malczyce

LKS Odra Malczyce vs #WKS Wierzbice

>>ZAPRASZAMY<<

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Relacja: Odra vs #WKS

Trener #WKS podsumowanie meczu: Odra vs #WKS

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL