#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: porażka w zaległym meczu z Liderem – KS Piotrowice 2:0 (1:0) WKS II Wierzbice.

W meczu na szczycie tabeli klasy B gr. VII Wocław, musimy uznać wyższość Lidera Rozgrywek KS Piotrowice. Do przerwy przegrywamy 1:0, natomiast w drugiej połowie Przeciwnicy dokładają kolejną bramkę ustalając końcowy wynik. Wracamy z podniesioną głową czekając na kolejny mecz.

Nie powiodła się wyprawa na mecz kolejki do Piotrowic – gały ze sobą lider z v-ce liderem, było to zaległe spotkanie 9 kolejki. Trzeba przyznać, że przyszło trójkolorowym rywalizować z solidną drużyną. Porażkę przyjmujemy z podniesioną głową, zamykając ten rozdział, czekając na kolejne spotkanie – będzie to również zaległy mecz. W roli gospodarza zmierzymy się z MKS Magnice już w najbliższą niedzielę 15 listopada – początek meczu godz.: 13:00.

Nasz Zespół po rozegranych 9 kolejkach plasuje wysoką 2 pozycje w ligowej tabeli z dorobkiem 21 punktów. Składa się na to bilans 7 zwycięstw, 0 remisów i 2 porażki. W bramkach również jest obiecująco 23 strzelone do 11 strat.

9 kolejka Klasy B. gr VII – stadion Piotrowice.

KS Piotrowice 2:0 (1:0) WKS II Wierzbice.

Skład WKS II Wierzbice: Wołkanowski – Bajor B., Haras, Zdunek R., Piekarski, Byra (75′ Biskup), Żuk (60′ Bury), Ociesa J., Mielczarek (50′ Opaliński), Szlęk (65′ Lech D.), Domagała – Misterkiewicz J., Dutkowski, Golis M.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL