#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: Przed meczem – wymagający ale ciekawy mecz wyjazdowy – Orzeł Pawłowice.

#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: Przed meczem – wymagający ale ciekawy mecz wyjazdowy – Orzeł Pawłowice.

Sobotni Rywal – jest „niewygodny”, pokazują to ich wyniki i nie tylko z tego sezonu, również w poprzednich w klasie „O” punktowali z najlepszymi. Nie zmienia to faktu, że ten mecz dla nas jest kolejnym ważnym – jak w każdą kolejkę. W myśl wojskowej zasady „padnij – powstań” drużyna Trenera Grzegorza Podstwaka obrała właściwy kierunek – nadrabiając to co utracone.

Orzeł Pawłowice – w klasie okręgowej jest już trzeci sezon, śmiało można stwierdzić – że są drużyną doświadczoną i solidną. W obecnej rundzie po 6 kolejkach zajmują 6 pozycję w tabeli, ugrali 12 pkt. na co składa się 4 mecze wygrane oraz 2 porażki (grają bezkompromisowo, „nie dzielą się” – nie remisując jak dotąd). Ich bilans bramek to: 19 bramek strzelonych do 15 po stronie strat.

Trójkolorowi w każdym meczu grają – jak zawsze o komplet punktów nie zapominając, że każdy Rywal też gra o to samo. Wymagający tydzień pod względem intensywności meczów w naszym obozie jest traktowany jako cykl przygotowawczy, w którym trzeba zgarnąć całą pulę – (sobota ligowa wygrana 3:1 (2:1) z Burzą Godzieszowa, środowa wysoka wygrana 1:13 (1:5) z Rapidem Domaniów w Pucharze Polski  1/16) i wspomniana już sobotnia potyczka z Pawłowicami.

„Baterie” są cały czas podładowywane –żeby cele realizować, i ostatnie wyniki dają optymistyczny pogląd – natomiast jak uda się zagrać z „nieobliczalnym” Orłem, i czy wrócimy do Wierzbic w dobrych humorach  – rozstrzygnięcie już sobotę. Stawka „czempionów” KEEZA klasy okręgowej już powoli się kształtuje – grupa „silniejszych” jest już widoczna – nasz Team jest coraz bliżej tych na „szczycie” – krótko mówiąc, oby tak dalej.

sobota 5 września stadion Pawłowice (Wrocław)

7 kolejka KEEZA Klasy Okręgowej gr. Wrocław

Orzeł Pawłowice vs #WKS Wierzbice

>>ZAPRASZAMY<<

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Puchar Polski 1/8 – z kim zagramy, rozlosowane pary 1/8.

RELACJA: Orzeł Pawłowice vs #WKS Wierzbice

Po meczu: ORZEŁ / #WKS – Trenerzy przepytani.

FOTO-RELACJA: ORZEŁ / #WKS

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL