Kalendarium Wierzbickiego #WKS’u: Puchar Polski 1/8 – gotowość do niespodzianki: III-ligowiec FOTO-HIGIENA BŁYSKAWICA KORONA GAĆ na drodze #WKS Wierzbice.

Kalendarium Wierzbickiego #WKS’u: Puchar Polski 1/8 – gotowość do niespodzianki: III-ligowiec FOTO-HIGIENA BŁYSKAWICA KORONA GAĆ na drodze #WKS Wierzbice. Zaczynamy o godz. 17:00.  

Im więcej meczy rozgrywamy – tym bardziej wierzymy, że potrafimy grać w piłkę, odpaść w tej rundzie Pucharu Polski, wszyscy mówią – nie dziękuję. Do Wierzbic przyjedzie solidny Rywal III-ligowiec z Gaci i na pewno po awans. Czeka nas jedna z ciekawszych jesiennych gier na stadionie w Wierzbicach.

Drużyny Foto-Higieny Błyskawicy Korony Gać, nikomu nie trzeba przedstawiać, już trzeci sezon gra na poziomie III ligi, nie zmiennie co roku, urywając punkty najlepszym w tej lidze. Chociażby ostatni mecz Błyskawicy pokazuje, że jest to niewygodny Rywal, potrafiący ugrać wszystko. Pokonują na własnym stadionie w 8 kolejce III-ligi gr. III – wysoko bo 3:1 (1:0) MKS Piast Żmigród. W tabeli plasują 11 pozycję, gromadząc przy tym 8 pkt. i bilans bramek 8 na plus i 13 strat. Składają się na to 2 wygrane, 2 remisy oraz 3 porażki. Żeby punktować w obecnej trzeciej lidze trzeba mieć solidny zespół – wiemy dobrze, jak po reformie, ten poziom rozgrywek wzrósł, gdy do tego grona dołączyły zespoły ze ŚląskiegoZPN, OpolskiegoZPN oraz LubuskiegoZPN – tworzą jedna ligę wraz z zespołami DolnośląskiegoZPN.

Nasz obóz, jednakże do takich rywalizacji podchodzi ze spokojem – utrzeć nosa faworytowi zawsze można, co daje satysfakcję – a że jesteśmy w stanie do osiągnąć i w zasadzie niczego nie musimy, tym bardziej stawia to ten mecz, jako atrakcyjny sprawdzian sił obu drużyn. Jak dodamy, że w pucharach niespodzianki to stały zwyczaj i zawsze znajdzie się jeden „czarny koń” tych rozgrywek, to z chęcią przekonamy się ile nam brakuje do klasy rywala, którego doceniamy, a może będziemy oczekiwać na kolejne losowanie (ćwierćfinałowe). Trener Grzegorz Podstawek – będzie miał też kolejną okazję sprawdzić inne warianty taktyki i obsadę personalną na boisku, dać szansę więcej pograć i też odpocząć. Gdyby przeskoczyć Gać – to w ¼ robi się interesująco (na tym etapie jak ktoś się znajdzie to nie przypadek – wygrać może każdy z każdym).                   

środa 16 września stadion Wierzbice.

GODZINA: 17:00

IV RUNDA PUCHAR POLSKI 1/8 strefa Wrocław DZPN

#WKS Wierzbice vs Foto-Higiena Błyskawica Korona Gać

>>ZAPRASZAMY<<

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Relacja: Puchar Polski 1/8 #WKS vs FOTO-HIGIENA.

Trenerzy po meczu: #WKS vs FOTO-HIGIENA.

Po meczu: #WKS vs FOTO-HIGIENA – Zawodnicy przepytani.

GALERIA MECZOWA: #WKS vs FOTO-HIGIENA.

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL