#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: Trampkarze U14 #WKS Wierzbice na SZCZYCIE – wygrywają rundę i 3:1 z MKS Kostomłoty, teraz czas na rewanże.

#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: Trampkarze U14 #WKS Wierzbice na SZCZYCIE – wygrywają rundę i 3:1 z MKS Kostomłoty, teraz czas na rewanże.

Runda zakończona na samym szczycie tabeli – z dumą wygrywamy ostatni mecz na wyjeździe 3:1 z MKS Kostomłoty. To najniższy wymiar wyniku, jaki mógł paść w tym meczu, nasz – zespół „młodej armii” #WKS pokazał klasę. Pierwszą część rundy jesiennej zakończyliśmy na pozycji LIDERA klasy okręgowej z kompletem zwycięstw. Teraz czas na batalię rewanżową.

Gratulacje dla trójkolorowej młodej armii – cały obóz trampkarski WKS’u założył na brawa. W meczu z MKS Kostomłoty, nie było „złudzeń” nasi Zawodnicy wiedzieli po co przyjechali na teren Rywali – od pierwszych minut do końcowego gwizdka sędziego dominowaliśmy, zgarniając zasłużone zwycięstwo.

MKS Kostomłoty 1:3 #WKS Wierzbice

Bramki dla naszych barw strzelali: dwie Paweł Wójcik oraz Paweł Berski jedną.

Skład #WKS Wierzbice na ten mecz: Maciej Piasecki – Piotr Krzak, Kacper Wojciechowski, Łukasz Chełminiak, Tigran Kocharyan, Kuba Chlebowski, Szymon Bocheński, Dawid Łoś, Michał Wertelecki, Paweł Wójcik- Paweł Berski, ponadto zagrali : Szymon Krężel, Wojtek Spaleniak, Oliwer Miśkowicz, Fabian Głodowicz, Tymon Nowak, Maciej Żak, Błażej Kozłowski.

Jedynka klasy okręgowej jest nasza – nic dodać nic ująć – jeszcze raz  >> BRAWO !!! <<

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Klasa B: WKS II Wierzbice vs Polonia II Bielany Wr.

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL