#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: Trampkarze U14 #WKS Wierzbice przerwana seria – Nefryt Jordanów 4:2 #WKS Wierzbice.

W wtorkowe popołudnie nasza “młoda armia” trampkarzy #WKS Wierzbice musiała uznać wyższość pierwszy raz w tym sezonie – przegrywamy w końcówce meczu 4:2 z Nefrytem Jordanów Śląski. Nie wpływa to na układ w tabeli: #WKS nadal liderem z dużą przewagą punktową.

Z pierwszą porażką trzeba się pogodzić – wyciągnąć wnioski i gać dalej. Nasz zespół ma bardzo dobrą zaliczkę nad pozostałymi drużynami – po rozegraniu 9 kolejek trójkolorowi zgromadzili aż 24 punkty (bilans 8 wygranych, 0 remisów oraz 1 porażka) w barkach też wynik jest imponujący: 44 strzelone do 12 straconych. Przewaga punktowa nad drugą drużyną  w tabeli AP Jedenastka Kąty Wrocławskie jest też bezpieczna bo – 8 punktów. Zatem gramy dalej aby jak najlepiej zakończyć rozgrywki tej jesieni – na co na pewno stać, naszych młodych zdolnych zawodników.

Nefryt Jordanów Śląski 4:2 #WKS Wierzbice

Bramki dla #WKS’u zdobyli: Paweł Berski i Maciek Żak.

Skład #WKS Wierzbice na ten mecz: Maciej Piasecki – Błażej Kozłowski , Kacper Wojciechowski, Łukasz Chelminiak, Dawid Łoś – Maciej Żak, Szymon Bocheński – Tymon Nowak , Michał Wertelecki, Oliwer Miśkowicz – Paweł Berski ponadto zagrali : Szymon Krężel, Wojtek Spaleniak, Paweł Wójcik, Franek Wilkosz, Ksawery Szydłowski, Tigran Kocharyan.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL