#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: Trampkarze U14 #WKS Wierzbice w derbach po mistrzowsku – wygrana 3:1 (0:1) z Galakticos Solna.

#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: Trampkarze U14 #WKS Wierzbice w derbach po mistrzowsku – wygrana 3:1 (0:1) z Galakticos Solna.

#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: Trampkarze U14 #WKS Wierzbice w derbach po mistrzowsku – wygrana 3:1 (0:1) z Galakticos Solna..

Dobre wieści docierają szybko, drużyna trampkarzy #WKS Wierzbice w przełożonym z niedzieli na środę meczu 2 kolejki kl. okręgowej, po mistrzowski rozprawili się z rówieśnikami Galakticos Solna. W bardzo dobrym stylu wygrywamy 3:1 (0:1) mimo, iż przegrywając do przerwy – to po zmianie stron dominujemy, co dało efekt 3 bramek autorstwa Pawła Berskiego i cenną wygraną.

Gratulacje dla trójkolorowej młodej armii – dwa mecze, dwie wysokie wygrane, to bardzo dobry prognostyk przed dalszą częścią sezonu!

W kolejnym meczu – kolejne wyzwanie, wyjazd do Malczyc i sprawdzenie sił z miejscową Odrą – sobota 19 września, start godzina 11:00.

U14 #WKS Wierzbice 3:1 (0:1) Galakticos solna

Na kolejne duże wyróżnienie zasługuje strzelec 3 bramek Paweł Berski, który w dwóch meczach ma na kocie 6 bramek i już wyrasta na lidera naszej ekipy U14, natomiast gratulujemy całej drużynie – wygranej z lokalnym Rywalem!!!

Trójkolorowi zagrali w składzie: 

#WKS Wierzbice U14: Maciek Piasecki – Tigran Kocharyan, Piotr Krzak, Kacper Wojciechowski, Łukasz Chelminiak – Kuba Chlebowski, Błażej Kozłowski – Dawid Łoś, Tymon Nowak, Paweł Wójcik- Paweł Berski,

Ponadto zagrali: Szymon Krężel, Wojtek Spaleniak, Oliwer Miśkowicz, Fabian Głodowicz.

>BRAWO< 

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL