#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: zaległości odrobione, na finiszu podium – WKS II Wierzbice 3:2 (0:2) KS Magnice.

W zaległym meczu 10 kolejki Klasy B gr. VII i jednocześnie derbowym, wygrywamy 3:2 (0:2) z KS Magnice. Mecz miał dwa oblicza – w drugiej połowie udaje się trójkolorowym przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Kończymy tą rundę na wysokim 2 miejscu w tabeli!

Bardzo dobra runda w wykonaniu naszego Zespołu, zakończona wygraną 3:2 (0:2) z KS Magnice – szczególnie druga połowa w naszym wykonaniu była udana, strzelamy trzy bramki, których autorami byli Mateusz Brzęczek, Przemysław Pych i Jakub Ociesa. W 80’min. spotkania nasz bramkarz Kacper Wołkanowski broni rzut karny i tym samym 3 punkty zostają w Wierzbicach.

Koniec tej kampanii jest budujący, 10 kolejek wysoka 2 pozycje w ligowej tabeli z dorobkiem 24 punktów. Składa się na to bilans 8 zwycięstw, 0 remisów i 2 porażki – bilans bramkowy: 26 strzelone do 13 strat.

Na zimową przerwę nasz Zespół udaje się w dobrych humorach, do lidera rozgrywek KS Piotrowice tracimy 6 punktów, przewaga wypracowana nad Zielonymi Wilczkowice (3 pozycja), jest bardzo znacząca, bo aż 5 punktów – podium zadłużone!

10 kolejka Klasy B. gr VII – stadion Wierzbice.

WKS II Wierzbice 3:2 (0:2) KS Magnice.

Bramki WKS II: Brzęczek, Pych, Ociesa.

Skład WKS II Wierzbice: Wołkanowski, Piekarski, Haras (46′ Szlęk), Zdunek R., Bury, Byra (80′ Lech D.), Żuk, Ociesa J. (60′ Barcikowski), Mielczarek (65′ Lech K.) Pych (90′ Golis M.) Domagała (46′ Brzęczek).

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL