#kalendarium Wierzbickiego WKS’u: zmiana sparingowego przeciwnika – III ligowy MKS Piast Żmigród w zastępstwie Rawi Rawicz.

#kalendarium Wierzbickiego WKS’u: zmiana sparingowego przeciwnika – III ligowy MKS Piast Żmigród w zastępstwie Rawi Rawicz.

Na finiszu przygotowań dopracowywane są ostatnie szczegóły kadrowo –zespołowe, co będzie sprawdzane w ostatniej grze kontrolnej zaplanowanej na ten okres przygotowawczy. W 7 grze testowej pierwotnie rywalem #WKS Wierzbice miała być Rawia Rawicz ale ostatecznie Wielkopolanie byli zmuszeni zrezygnować z gry, ponieważ w ich otoczeniu jest osoba z pozytywnym wynikiem koronawirusa Cov-02 (odwołano ich dwa wcześniejsze test-mecze z Polonią Trzebnica – 18 lipca oraz Orlą Wąsosz – 22 lipca).

Nie czekając na obrót sprawy – dziękujemy Przeciwnikom za informację i odpowiedzialną decyzje – w zamian podopieczni trenera Grzegorza Podstawka zmierzą się z wymagającym rywalem III-ligowym Piastem Żmigród – mecz na wyjeździe.

Taki rywal na pewno jest pożądany na tak zwany – ostatni sprawdzian, jakość meczu, koncentracja, maksymalne dołożenie starań, aby sprawdzić perspektywę przed ligą – ostatnia przymiarka na tle jednej z najlepszych drużyn na dolnym śląsku.

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u: #WKS Wierzbice przed rundą jesienną Trener i Zawodnicy cytowani. Zarząd #WKS Wierzbice konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL