#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: zwycięstwo w Mietkowie – GLKS Mietków 1:4 (1:2) WKS II Wierzbice.

#KALENDARIUM WIERZBICKIEGO WKS’U: zwycięstwo w Mietkowie – GLKS Mietków 1:4 (1:2) WKS II Wierzbice.

Po trzytygodniowej przerwie spowodowanej odwołaniem meczy z KS Piotrowice i MKS Magnice, na boisko wybiegła druga drużyna #WKS’u. Na wyjeździe wygrywamy przekonująco 1:4 z GLKS Mietków.

Taka przerwa w grze powodowała motywację w naszych szeregach, która przerodziła się na boisku w korzystny wynik. Do przerwy prowadzimy 1:2, po zmianie stron dorzucamy kolejne dwa trafienia zabierając komplet punktów do Wierzbic.

Bramki dla naszego Zespołu zdobyli wszyscy po jednej – Haras, Opaliński, Mielczarek i Żuk.

Po 8 rozegranych kolejkach WKS II Wierzbice zajmuje 2 pozycje w tabeli z dorobkiem 21 punktów, bilans bramkowy to 23 strzelone do 9 strat – składa się na to siedem zwycięstw i jedna porażka. Natomiast nasz zespół nie zanotował remisu.

W następnej kolejce zagramy mecz zaległy – na wyjeździe z liderem KS Piotrowice już w najbliższą środę 11 listopada – start godzina: 13:00.

11 kolejka Klasy B. gr VII – stadion Mietków

GLKS Mietków 1:4 (1:2) WKS II Wierzbice.

bramki #WKS: Haras, Opaliński, Mielczarek, Żuk.

Skład WKS II Wierzbice: Skład: Wołkanowski – Bajor B., Haras, Zdunek R., Piekarski (75′ Biskup), Opaliński (60′ Bajor K.), Żuk, Bury, Pych, Mielczarek, Barcikowski (55′ Szlęk) – Misterkiewicz J.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL