Komplet punktów zostaje w Wierzbicach ! #WKS Wierzbice 2:1 (0:1) Pogoń Oleśnica !!!

#WKS Wierzbice 2:1 (0:1) Pogoń Oleśnica !!!

Sobota 19.06.2021 17:00

Skład : 27.Matlak, 8.Michalak,4.Parada,6.Boruta,16.Suppan,5.Ociesa,20.Wejerowski,17.Gębarzewski,3.Kątny Kpt. ,18.Głogowski,10.Rybiński

Bramki :

Kątny (rzut karny )

Kopernicki (as.Kątny)

✅ Pierwsza połowa nie rzuciła nas na kolana , oba zespoły grały zachowawczo. Mało sytuacji bramkowych, problemy mieliśmy po prawej stronie boiska , zawodnik gości z numerem 7 na plecach był bardzo dobrze dysponowany , a Boruta grający po jego stronie już na początku spotkania złapał żółty kartonik .

✅W pierwszej połowie zostaliśmy skarceni przez Pogoń która wykorzystała jeden z bardzo dobrze wykonanych rzutów wolnych .

Zespół z Oleśnicy jeśli chodzi o stałe fragmenty gry był bardzo dobrze przygotowany , każda piłka posłana w nasze pole karne sprawiała dużo zamętu w naszych szeregach obronnych.

✅Drugą połowę zaczynamy całkiem odmienieni , trener zmienia Borutę i Ociesę , za nich wchodzą Śmigielski i Pych .

✅Od początku widać motywacje , zespół w końcu ruszył do przodu , był pressing, była wzajemna motywacja ,w końcu przyszedł gol , Rybiński urwał się od stopera gości na kilka metrów, będąc przed bramką został sfaulowany i mieliśmy rzut karny , którego pewnie za gola zamienił Kątny .

✅ Po tej bramce nie przestaliśmy atakować , akcje trójkowe zaczęły się zazębiać , w 82 minucie Śmigielski szarpnął prawą stroną boiska podaję do Kątnego ten ma tylko bramkarza przed sobą i nie strzela !!! Co ten facet wymyślił !!! Zmylił 3 obrońców i podał do lepiej ustawionego Kopernickiego który pewnie daje nam prowadzenie , Kapitan przez duże „K”  !

✅Do końca meczu Oleśnica próbowała ataków , świetnie ubezpieczał wszystkich Parada .

Wygrywamy 2:1 i przed nami już tylko jedno spotkanie z Energetykiem Siechnice , jesteśmy o krok od historycznego awansu !!!

Następna kolejka już 26 czerwca o godzinie 17:00 , przeciwnikiem  Energetyk Siechnice !