MKS Czarni Jelcz-Laskowice 3:1 (1:0) #WKS Wierzbice – Trener Grzegorz Podstawek.

MKS Czarni Jelcz-Laskowice 3:1 (1:0) #WKS Wierzbice – Trener Grzegorz Podstawek.

„nie udało nam się zachować pełnej koncentracji po bardzo dobrym meczu z Sułowem. Cały zespół zagrał poniżej oczekiwań…”

Trener Grzegorz Podstawek – „nie tak wyobrażaliśmy sobie nasz mecz z Laskowicami. Nie udało nam się zachować pełnej koncentracji po bardzo dobrym meczu z Sułowem. Cały zespół zagrał poniżej oczekiwań, popełniliśmy w tym meczu mnóstwo błędów indywidualnych, które przeciwnik wykorzystał. Jako całość wyglądaliśmy w sobotę bardzo słabo i zasłużenie przegraliśmy. Gratulacje dla przeciwnika”.

Kolejny rywalem #WKS Wierzbice – w 6 kolejce KEEZA Klasy okręgowej będzie beniaminek rozgrywek zespół Burza Godzieszowa, to już w najbliższy weekend, mecz w Wierzbicach.

Jesteś ciekawy, szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Przed meczem #WKS Wierzbice vs Burza Godzieszowa.

Zarząd #WKS Wierzbice – konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL