Po meczu przepytani: ORZEŁ 1:3 (1:0) #WKS – Rafał Rybiński.

Po meczu przepytani: ORZEŁ 1:3 (1:0) #WKS – Rafał Rybiński.

Rafał Rybiński Zawodnik #WKS Wierzbice – „Uważam, że pierwsza odsłona była ciężka, warunki nie sprzyjały, było grząsko. W pierwszej połowie nie graliśmy tego co powinniśmy grać, było dużo niedokładności….po bramce na 1:1 mogliśmy strzelić chyba cztery bramki ale taka jest piłka nie wszytko się wykorzystuje…” 

Rafał Rybiński Zawodnik #WKS Wierzbice – „Uważam, że pierwsza połowa była ciężka, warunki nie sprzyjały, było grząsko. W pierwszej połowie nie graliśmy tego co powinniśmy grać, było dużo niedokładności – wynikało to wydaje mi się z warunków atmosferycznych. Druga połowa pokazała jednak, że potrafimy grac w piłkę – pogoda też polepszyła się i zagraliśmy to co powinniśmy. Uważam, że tak zagrać trzeba było od początku meczu. Ta bramka miała duży wpływ jak przegrywaliśmy, musieliśmy gonić wynik i po bramce na 1:1 mogliśmy strzelić chyba cztery bramki ale taka jest piłka nie wszytko się wykorzystuje”.     

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

FOTO-RELACJA: ORZEŁ 1:3 (1:0) #WKS

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL