Po meczu przepytani: ORZEŁ 1:3 (1:0) #WKS – Trenerzy Grzegorz Podstawek, Piotr Adamczyk.

Trener Piotr Adamczyk Orzeł Pawłowice –Bardzo dobry mecz – szybki z jednej i z drugiej strony. Myślę, że pierwszą połowę wygrała drużyna lepsza i drugą połowę też wygrała drużyna lepsza, tylko że strzeliła więcej bramek…”

Trener Grzegorz Podstawek #WKS Wierzbice – “Przede wszystkim pierwsze co chciałbym powiedzieć, przyjechaliśmy na mecz z ciężkim Przeciwnikiem. Naszym celem było, żeby za wszelka cenę przełamać tą złą passę meczy na wyjeździe, cieszę się, że to się udało…”

Trener #WKS Wierzbice Grzegorz Podstawek – “Przede wszystkim pierwsze co chciałbym powiedzieć, przyjechaliśmy na mecz z ciężkim Przeciwnikiem. Naszym celem było, żeby za wszelka cenę przełamać tą złą passę meczy na wyjeździe, cieszę się, że to się udało. Co do samego meczu – to w pierwszej połowie grę utrudniało nam ciężkie boisko, druga sprawa Rywale zagrali ustawieniem trójką z tyłu. Nie mieliśmy czasu tak naprawdę na szybką korektę. W trakcie meczu, że tak powiem moje podpowiedzi nie dochodziły do Zawodników. Po przerwie szybko to skorygowaliśmy, drużyna bardzo dobrze zareagowała, graliśmy już tak, jak chcieliśmy czyli nie środkiem tylko bocznymi strefami boiska, to dało rezultat. Strzeliliśmy trzy bramki, myślę, że zasłużenie, w przekroju mieliśmy więcej sytuacji, martwi mnie jedynie to – po raz kolejny mamy ponownie pierwsi sytuację na otwarcie meczu i nie strzelamy, to Przeciwnik strzela bramkę a my musimy gonić. Z drugiej strony trzeba pochwalić zespół za reakcje na straconą bramkę”.

Trener Orła Pawłowice Piotr Adamczyk – “Bardzo dobry mecz – szybki z jednej i z drugiej strony. Myślę, że pierwszą połowę wygrała drużyna lepsza i drugą połowę też wygrała drużyna lepsza, tylko że strzeliła więcej bramek i wynik trzy – jeden, myślę że sprawiedliwszy byłby remis, bo tak jak powiedziałem pierwsza połowa zdecydowanie nasza, druga połowa Wierzbic – bardzo dobry szybki mecz”.

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Po meczu Rafał Rybiński: ORZEŁ 1:3 (1:0) #WKS

FOTO-RELACJA: ORZEŁ 1:3 (1:0) #WKS

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL