Po meczu przepytani: Strzelinianka 0:7 (0:5) #WKS – Trenerzy Grzegorz Podstawek, Kornel Sagan.

Po meczu przepytani: Strzelinianka 0:7 (0:5) #WKS – Trenerzy Grzegorz Podstawek, Kornel Sagan.

Trener Kornel Sagan Strzelinianka –„wynik wszyscy znamy, przede wszystkim gratuluje Wierzbicom – bo zagrały naprawdę bardzo dobry mecz, bardzo dobrze się to oglądało z boku…”

Trener Grzegorz Podstawek #WKS Wierzbice – „doskakujemy do czołówki, teraz skoncentrujemy się już na następnym meczu – przejeżdża do nas Zenit Międzybórz, to jest dla nas najważniejsze…”

Trener #WKS Wierzbice Grzegorz Podstawek – „zwycięstwo w zaległym meczu, to był nasz cel, osiągnęliśmy go, doskakujemy do czołówki, teraz skoncentrujemy się już na następnym meczu – przejeżdża do nas Zenit Międzybórz, to jest dla nas najważniejsze, natomiast o tym meczu trzeba jak najszybciej zapomnieć. Pierwsza połowa piłkarko na pewno bardzo dobra w naszym wykonaniu – różnica klas widoczna gołym okiem, wynik wysoki ustalony już do przerwy”.     

Trener Strzelinianki Kornel Sagan – „wynik wszyscy znamy, przede wszystkim gratuluje Wierzbicom – bo zagrały naprawdę bardzo dobry mecz, bardzo dobrze się to oglądało z boku. Dla nas lekcja kolejna – trzeba wyciągnąć wnioski, i iść dalej. Kolejny przeciwnik Barycz Sułów, zobaczymy, gramy w niedzielę może akurat – w soboty nam nie szło, to w niedziele pójdzie, musimy tak na prawdę wziąć się w garść i grac dalej”.    

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Po meczu: Strzelinianka 0:7 (0:5) #WKS – przepytany jeden z liderów defensywy Dariusz Michalak.

Przed meczem – bitwa o punkty na naszym stadionie: Zenit Międzybórz

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL