Po meczu przepytani: #WKS 5:3 (1:1) Zenit – Trenerzy Grzegorz Podstawek, Sławomir Ulkowski.

Po meczu przepytani: #WKS 5:3 (1:1) Zenit – Trenerzy Grzegorz Podstawek, Sławomir Ulkowski.

Trener Sławomir Ulkowski Zenit –„Gratuluje przede wszystkim Gospodarzom punktów, zdecydowanie dzisiaj zasługują na te 3 punkty. My mamy inne cele, chcielibyśmy się utrzymać w klasie okręgowej,

Trener Grzegorz Podstawek #WKS Wierzbice – „tak grającego zespołu dawno nie widziałem, względem operowania piłką w ataku pozycyjnym, więc to mnie bardzo cieszy. Na pewno do poprawy przede wszystkim skuteczność…”

Trener #WKS Wierzbice Grzegorz Podstawek – ” najważniejsze dzisiaj były 3 punkty, które nam się udało osiągnąć, aczkolwiek mecz na pewno przysporzył nam dużo nerwów. Na samym początku, cztery bardzo dobre sytuacje, dwa słupki- poprzeczka, niewykorzystana sytuacja, no i stare piłkarskie powiedzenie mówi, niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tak było też w tym przypadku z prostego błędu przegrywamy jeden zero. Po raz kolejny bardzo dobra reakcja drużyny, szybko doprowadziliśmy do remisu w pierwszej połowie, mając kolejne okazje. W drugiej podobnie zaczynamy, mamy doskonałe sytuacje praktycznie można powiedzieć dwustu procentowe, dostajemy za to kare – przegrywamy. Od tego momentu zaczynamy być skuteczniejsi przede wszystkim w ofensywie, strzelamy kolejne bramki. Myślę, że na pewno dzisiaj, zagraliśmy najlepszy mecz pod względem ataku pozycyjnego, oprócz skuteczności – tak grającego zespołu dawno nie widziałem, względem operowania piłką w ataku pozycyjnym, więc to mnie bardzo cieszy. Na pewno do poprawy przede wszystkim skuteczność – działanie zespołu oraz organizacja przy stałych fragmentach gry w defensywie”.        

Trener Zenit Sławomir Ulkowski – „Gratuluje przede wszystkim Gospodarzom punktów, zdecydowanie dzisiaj zasługują na te 3 punkty. My mamy inne cele, chcielibyśmy się utrzymać w klasie okręgowej, na razie uczymy się tutaj gry, powoli małymi krokami będziemy robili swoje, myślę, że wstydu nie przynieśliśmy, choć nie ukrywam, że w pewnym momencie trochę Wierzbicom napędzili stracha”.     

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Po meczu: #WKS 5:3 (1:1) Zenit  – przepytany golkiper #WKS Jakub Matlak.

Środa 16 września Puchar Polski – w Wierzbicach III- ligowa Foto-Higiena Błyskawica Gać.

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL