Powiedział po meczu: Strzelinianka 0:7 (0:5) #WKS – jeden z liderów defensywy Dariusz Michalak.

Powiedział po meczu: Strzelinianka 0:7 (0:5) #WKS – jeden z liderów defensywy Dariusz Michalak.

Dariusz Michalak #WKS Wierzbice – „wysokie zwycięstwo, do przerwy pięć zero, po przerwie dwa zero, trochę za mało. Mieliśmy dużo sytuacji, tak naprawdę pierwsza połowa graliśmy piłką – mogło to się podobać, graliśmy szybciej…”

Dariusz Michalak #WKS Wierzbice – „wysokie zwycięstwo, do przerwy pięć zero, po przerwie dwa zero, trochę za mało. Mieliśmy dużo sytuacji, tak naprawdę pierwsza połowa graliśmy piłką – mogło to się podobać, graliśmy szybciej. Druga cześć kilka zmian, nie wyglądało to już tak dobrze jak w pierwszej ale myślę, że ogólnie trzeba pozytywnie do tego podejść – wysokie zwycięstwo, to co mnie cieszy, że na zero z tyłu. Koncentrujemy się teraz na meczu ważnym u siebie, chcemy podtrzymać tą passę – tych zwycięstw”.        

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Przed meczem – bitwa o punkty na naszym stadionie: Zenit Międzybórz

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL