Powiedział po meczu: #WKS 5:3 (1:1) Zenit – golkiper #WKS Jakub Matlak.

Powiedział po meczu: #WKS 5:3 (1:1) Zenit – golkiper #WKS Jakub Matlak.

Jakub Matlak #WKS Wierzbice – „Szkoda straconych tych trzech bramek, tracimy można powiedzieć na własną odpowiedzialność, na własne życzenie. Mamy sytuacje bramkowe, nie wykorzystujemy. Przeciwnik jedzie z kontrą, strzela bramkę na 1:2, musimy gonić”.

Jakub Matlak #WKS Wierzbice – ” Cieszy na pewno zwycięstwo, bo zawsze gramy o wygraną i cieszy nas to, że je osiągnęliśmy. Szkoda straconych tych trzech bramek, tracimy można powiedzieć na własną odpowiedzialność, na własne życzenie. Mamy sytuacje bramkowe, nie wykorzystujemy. Przeciwnik jedzie z kontrą, strzela bramkę na 1:2, musimy gonić ale z drugiej strony pokazujemy w ten sposób charakter, który jest potrzebny w tej lidze, żeby wygrywać. Za każdym razem kiedy ktoś do nas przyjedzie, „nie położy się”, będzie walczył o ligowe punkty, my musimy nie dość, że walczyć z Rywalami, to też ze swoimi słabościami. Tak więc jestem podwójnie dumny z chłopaków. Na koniec też dodam, że ten mecz dedykujemy Kamilowi Suppanowi i jego Rodzinie, która jest teraz w cięższej sytuacji ale chcemy, żeby wiedzieli, że wszyscy jesteśmy z nimi. Ten mecz był dla nich, dla ich Synka, tak jak mówię, my wygraliśmy swoją walkę na boisku i wierzymy ze oni wygrają tą swoją walkę, którą toczą teraz w szpitalu”.               

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Środa 16 września Puchar Polski – w Wierzbicach III- ligowa Foto-Higiena Błyskawica Gać.

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL