RELACJA: dopisujemy kolejne 3 punkty – KS Zachód Sobótka 2:4 (0:1) #WKS Wierzbice.

RELACJA: dopisujemy kolejne 3 punkty – KS Zachód Sobótka 2:4 (0:1) #WKS Wierzbice.

Pewna wygrana 2:4 (0:1) z Rywalem, który przyjął nas twardą grą – może napawać optymizmem przed kolejnymi spotkaniami zarówno drużynę, jak i wszystkich Sympatyków naszego Zespołu! Dwie bramki w tym meczu zdobył Kamil Suppan, a po jednej dołożyli Dominik Wejerowski i Jakub Jakóbczyk.

W tym meczu mogliśmy zobaczyć dwie drużyny w pełni zaangażowane, zmotywowane i walczące o każdy metr boiska. Wynik na 0:1 otwieramy w 33’min. gdy w polu karnym faulowany jest Michał Boruta, jedenastkę na bramkę zamienił Dominik Wejerowski. Drużyna Zachodu doprowadza do remisu, po zmianie stron – tuż po wznowieniu, strzał oddaje Dawid Januszewicz z za pola karnego, jeszcze piłka odbija się od jednego z zawodników i przy słupku wpada do bramki. Chwile czekamy na kolejną bramkę, twarda gra dominowała na boisku – w 61’min. po rzucie rożnym najwyżej wyskoczył Kamil Suppan i wyprowadza nas na prowadzenie 1:2. Nie zatrzymujemy się – łapiąc lepszy okres gry w naszym wykonaniu, zdobywamy kolejne dwie bramki. 67’min. najpierw Jakub Jakóbczyk podwyższa na 1:3 następnie w 76’min. ponownie Kamil Suppan dobija piłkę z bliska po rozegranym rzucie różnym. Goście grali ambitnie do końca, tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, a dokładnie w 91’min. wyprowadzają skutecznie kontrę – na listę strzelców wpisuje się drugi raz Dawid Januszewicz.

Ważne zwycięstwo trójkolorowych na finiszu rundy jesiennej – dopisujemy na nasze konto już 34 punkty poprawiając bilans bramkowy: 59 strzelonych goli do 17 strat. Do rozegrania tej jesieni jeszcze 4 kolejki – już za tydzień na własnym obiekcie przyjmiemy niedawnego IV-ligowca Wiwę Goszcz.

15 KOLEJKA KEEZA KLASA OKRĘGOWA Gr. WROCŁAW

sobota 31 październik godz. 14:00 stadion Sobótka Zachodnia.

KS Zachód Sobótka 2:4 (0:1) #WKS Wierzbice

Bramki:

0:1 33’ min. Dominik Wejerowski (#WKS) rzut karny

1:1 48’ min. Dawid Januszewicz (Zachód)

1:2 61′ min. Kamil Suppan (#WKS)

1:3 67’ min. Jakub Jakóbczyk (#WKS)

1:4 76’ min. Kamil Suppan (#WKS)

2:4 91’ min. Dawid Januszewicz (Zachód)

Skład #WKS Wierzbice: Jakub Matlak – Dariusz Michalak, Kamil Suppan (C), Radosław Parada, Michał Ociesa, Michał Boruta, Adam Gębarzewski, Kamil Śmigielski (59’Marcel Jamrozowicz), Jakub Jakóbczyk (71’Przemysław Pych), Dominki Wejerowski (82’Mateusz Chodorski), Mateusz Brzęczek (59’Patryk Bartków).

Skład Zachód: Michał Skaskiewicz – Patryk Pytel, Michał Czykieta, Piotr Aksamit, Tomasz Rajczakowski, Andrzej Szachniewicz, Dawid Januszewicz, Damian Michułka, Adam Moczurad, Sylwester Kret.  

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL