RELACJA: meldujemy się w 1/8 Pucharu Polski: KS Rapid Domaniów 1:13 (1:5) #WKS Wierzbice.

RELACJA: meldujemy się w 1/8 Pucharu Polski: KS Rapid Domaniów 1:13 (1:5) #WKS Wierzbice.

Rozpędzona – w dobrej formie, drużyna Trenera Grzegorza Podstawka – wysoko bo 1:13 (1:5), pokonała KS Rapid Domaniów w III rundzie Pucharu Polski strefy Wrocław. 13 bramek jest mocnym „uderzeniem” odzwierciedlającym przebieg meczu. Skutecznością błysnęli: 4 bramki Mateusza Brzęczka, 3 x Mateusz Kopernicki, 2 x Jakub Jakóbczyk.

Jednostronny mecz, ale co należy zaznaczyć na wstępie, na każdym poziomie rozgrywek o taki rezultat, z każdym przeciwnikiem jest trudno – w szczególności w rozgrywkach pucharowych. Nasz zespół zaprezentował bardzo dobrą formę, w skuteczności wykończenia akcji,  mądrze, cierpliwie w ataku pozycyjnym, każdorazowo- w szybkim tempie, co kilka minut zagrażaliśmy Gospodarzom.

Ten mecz nasz zespół zagrał w znacznie wyższej jakości – i po prostu dużo lepiej, niż w poprzedniej potyczce pucharowej z Nefrytem Jordanów, w której również zgraliśmy dobrze. Więcej niż przyzwoity – przegląd kadrowy w środku tygodnia, i obiecujący prognostyk – miejmy nadzieję, na trzy dni przed ligą. Czekamy na los w kolejnej rundzie – zamykając z optymizmem ten rozdział – szykując się na walkę o punkty, już w sobotę, wyjazd do Orła Pawłowice – 7 kolejka KEEZA Klasy Okręgowej.

środa 2 września stadion Domaniów

Puchar Polski 1/16 strefy Wrocław

KS Rapid Domaniów 1:13 (1:5) #WKS Wierzbice

Bramki:

0:1 4’ min. Michał Boruta

0:2 14’ min. Mateusz Brzęczek

1:2 25’ min. Rapid – rzut karny

1:3 28’ min. Jakub Jakóbczyk

1:4 40’ min. Przemysław Pych

1:5 44’ min. Jakub Jakóbczyk – rzut karny

1:6 49’ min. Mateusz Brzęczek

1:7 61’ min. Mateusz Kopernicki

1:8 66’ min. Mateusz Kopernicki

1:9 69’ min. Dariusz Michalak – rzut karny

1:10 79’ min. Mateusz Brzęczek

1:11 82’ min. Mateusz Brzęczek

1:12 84’ min. Mateusz Kopernicki

1:13 87’ min. Dominik Wejerowski

#WKS Wierzbice: Patryk Stefaniak – Kamil Śmigielski (46’Dariusz Michalak), Kamil Suppan (46’Radosław Parada), Michał Boruta, Kajetan Łątka, Konrad Kątny (C) (55’Piotr Bury), Gerard Cieślik (46’Mateusz Kopernicki) , Dominik Wejerowski, Przemysław Pych (55’Patryk Bartków), Jakub Jakóbczyk (70’Michał Ociesa), Mateusz Brzęczek.

Widzów 50.

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Przed meczem: wymagający ale ciekawy mecz wyjazdowy – OKS Orzeł Pawłowice.

Puchar Polski 1/8 – z kim zagramy, rozlosowane pary 1/8.

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL