Sobota 1 sierpnia godz. 12:00 stadion Kobierzyce: GKS Kobierzyce – #WKS Wierzbice.

Sobota 1 sierpnia godz. 12:00 stadion Kobierzyce: GKS Kobierzyce – #WKS Wierzbice.

Dobrzy znajomi GKS Kobierzyce vs #WKS Wierzbice – inauguracja zaczynamy odliczanie. Czuć w powietrzu zainteresowanie i ciśnienie derbów. Ten mecz jest bardziej interesujący niż inne ale z każdym przeciwnikiem gramy ważne kolejne. Z kliku względów spoglądamy na mapie w stronę Kobierzyc, jest to zrozumiałe – lokalny rywal.

Duża grupa obecnych z obozu #WKS Wierzbice miała istotny wpływ na dobry klimat w Kobierzycach,  kiedyś to oni wiedli prym w GKS’ie a teraz tu w Wierzbicach tworzą jakość. Zawodnicy: Radosław Parada, Michał Ociesa, Jakub Ociesa, Marcel Jamrozowicz, Patryk Bartków, Kamil Suppan i Rafał Rybiński. Do tego jakościowego zestawienia należy dodać obecnego v-ce Prezesa Zarządu #WKS Wierzbice Zbigniewa Zgodę. Siedmiu piłkarzy i jeden działacz –  robi się nam „smaczek” przed sobotnią rywalizacją, na pewno nie będzie „sentymentów” przez 90’minut WIELKICH DERBÓW GMINY KOBIERZYCE, natomiast poszanowanie przeciwnika będzie na pewno.

ZAPRASZAMY!!!

— —

Sobota 1 sierpnia stadion Kobierzyce ul. Sportowa 1

Mecz o mistrzostwo Klasy Okręgowej

GKS Kobierzyce – #WKS Wierzbice

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Relacja pomeczowa – wypowiedzi, foto: GKS Kobierzyce vs #WKS Wierzbice.

Zarząd #WKS Wierzbice konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL