Sparing: GKS Polonia Trzebnica 2:0 WKS Wierzbice .

Następna gra sparingowa zakończyła się porażką z GKS-em Polonia Trzebnica 0:2 .

18′ GKS POLONIA TRZEBNICA 

26′ GKS POLONIA TRZEBNICA 

✅Od początku meczu wyklarowała się przewaga gospodarzy , atakowali najczęściej bokami boiska , mieliśmy spore problemy szczególnie z zawodnikiem z „7” na plecach .

Po faulu przed polem karnym właśnie ten zawodnik pokonał naszego bramkarza sprytnym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego .

Druga bramka to kolejny błąd naszych obrońców , w 26m minucie nasi stoperzy zostali ograni przez napastnika z Trzebnicy .

Do końca 1 połowy wynik się nie zmienił , jak i wygląd meczu  to gospodarze częściej byli przy piłce i stwarzali zagrożenie pod naszą bramką .

✅Druga połowa i praktycznie inna „11” , mecz zaczął wyglądać zupełnie inaczej , było dużo walki w środku pola skąd często uruchamialiśmy szybkie ataki ,widać było że gra się lepiej „klei ” .

Bramki może i nie zdobyliśmy ale myślę że po tych 45minutach wielu testowanych zawodników zyskało spory plus u trenera .poczynania naszych graczy wyglądały zupełnie inaczej niż w 1 odsłownie meczu, to my byliśmy częściej przy piłce  i stworzyliśmy kilka niezłych sytuacji .

 

Kolejny sparing już w sobotę 31.07 !