Stracone 3 punkty w doliczonym czasie gry ! WKS Wierzbice 1:2 Polonia-Stal Świdnica !

WKS Wierzbice 1:2 Polonia-Stal Świdnica !

Skład :27.Stefaniak-6.Boruta,20.Cichocki,19.Błach,11.Wandel-7.Laptsai,17.Gębarzewski,2.Idziak,10.Raczakowski-21.Poważny,5Głogowski

Bramki :

22′ Głogowski ( asysta Rajczakowski)

91′Polonia-Stal Świdnica

93′ Polonia-Stal Świdnica

Jeśli nie patrzeć na wynik to możemy z tego meczy wyciągnąć same pozytywy, do doliczonego czasu gry nie pozostawało nic innego jak tylko bić brawo naszym zawodnikom za zaangażowanie, spotkanie wyglądało zupełnie inaczej niż kilka poprzednich, widać było motywacje i przede wszystkim drużynę .

Punkty niestety uciekły lecz oglądając to spotkanie z trybun widziałem najlepszy mecz wielu chłopaków w tym sezonie , blok obronny nie dawał się zaskoczyć i świetnie się uzupełniał , środek pola Idziak i Gębarzewski wykonali świetną robotę , masa przechwytów dawała okazje naszym skrzydłowym do pokazania swoich umiejętności.

Do gry po kilku tygodniach przerwy wrócił Głogowski , zdobył bramkę po ładnej asyście Tomka Rajczakowskiego. Widać że nasz napastnik nie jest jeszcze w pełni przygotowany do gry na pełnych obrotach ale kwestią czasu jest to żeby kolejne trafienia znalazły się na jego koncie.

Spotkanie z trybun oglądało się świetnie , gra była intensywna , piłka momentalnie przedostawała się z jednego pola karnego na drugie.

Brawa za 90 minut spotkanie , nagana za doliczony czas gry , nie ma co płakać trzeba się brać do roboty, cieszy mnie niezmiernie fakt że widać drużynę !

W następną sobotę przeciwnikiem będzie Pogoń Oleśnica , punkty powoli stają się koniecznością, także trenujemy i jedziemy po swoje !