Takie poniedziałki lubimy: Rafał Zdunek ważna Postać #WKS Wierzbice, wziął ślub z blondynką Anią!!!

Takie poniedziałki lubimy: Rafał Zdunek ważna Postać #WKS Wierzbice, wziął ślub z blondynką Anią!!!

Człowiek naszej ekipy od zawsze – Syn Prezesa Zarządu #WKS Bogdana Zdunka – Rafał od ubiegłego piątku nie jest już kawalerem. Wybranką naszego Zawodnika, Kibica, Działacza i Sponsora, jest piękna blondwłosa Anna. Para Młoda, uroczysty ślub, Goście, wspaniałe wesele to wszystko by powiedzieć wzajemne – sakramentalne TAK i zmienić stan cywilny.

Z tej okazji wszyscy z Klubu #WKS Wierzbice – Państwu Młodym, składamy najserdeczniejsze, szczere życzenia szczęścia, pomyślności i zdrowia. Aby Wasza miłość była coraz piękniejsza, głębsza, i by sprawiła, że Wasze życie nabierze szczególnego znaczenia i blasku. Gratulujemy Wam tej wspaniałej decyzji i życzymy abyście przeszli przez życie razem, z uśmiechem na ustach, szacunkiem i zrozumieniem.

Prezesowi #WKS Bogdanowi Zdunkowi – również gratulujemy, wydania Syna Rafała w tak piękne ręce – i przyjęcia Anny do grona Rodzinnego!!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO – 100 LAT MŁODEJ PARZE!!!

A po tak znaczącej wygranej z Baryczą Sułów 5:1 – nasuwa się jedno Ania i Rafał: pięciu synów piłkarzy 😉 i jedna kibicująca córeczka 😉