Tempo wzrasta #WKS Wierzbice towarzysko!: 1KS Ślęza Wrocław na rozkładzie kontrolnym WKS’u!

W najbliższą niedzielę 12 lipca o godz.: 12:00 na głównej płycie stadionu w Wierzbicach, drużyna trenera Grzegorza Podstawka zmierzy się w przedsezonowym sprawdzianie z III-ligową Ślęzą Wrocław. Będzie to już czwarty sprawdzian naszej jedenastki (3 wygrane – bilans 12/3 bramki), w którym sprawdzimy się na tle wymagającego rywala . Wrocławianie imponująco wchodzą w nowy sezon – wygrali Puchar Polski okręgu Wrocław, w przeciągu tygodnia wyraźnie wygrywając z III –ligowym Piastem Żmigród 3:1 prowadząc do przerwy 2:0 oraz w finale zasłużenie pokonując 3:0 (1:0) II-Ligowe Rezerwy Śląska Wrocław.

Zapowiada się wartościowy sprawdzian z wyżej notowanym Rywalem, który szybko odpowiedział na zaproszenie do Wierzbic, za co należą się podziękowania – po ogłoszeniu terminarza to GKS Kobierzyce zrezygnował z gry sparingowej z #WKS Wierzbice dużo wcześniej zaplanowanej na obecny termin. Należy również szczególnie zaznaczyć, że Ślęza Wrocław w przeddzień naszego sparingu (sobota 11 lipca g.17:00) zagra w Świdnicy prestiżowy mecz z miejscową Stalą – Polonia półfinał regionalnego Pucharu Polski, a fakt przyjęcia dzień później propozycji gry testowej w Wierzbicach, zaświadcza o bardzo dobrych relacjach między naszymi Klubami.

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u: 9 nowych zawodników na pokładzie. W kolejności do sprawdzianów: Wicher Domasław, GKS Mirków Długołęka, Rawia Rawicz. WKS Wierzbice przed rundą jesienną.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL