Towarzysko #WKS Wierzbice -1KS Ślęza Wrocław 4:2 (1:0).

4 sprawdzian: #WKS Wierzbice vs 1KS Ślęza Wrocław 4:2 (1:0).

Poligon doświadczalny – tak można nazwać przebieg wydarzeń na murawie wierzbickiego stadionu, w czwartym meczu kontrolnym wygrywamy z wyżej notowanym rywalem 1KS Ślęzą Wrocław 4:2.

Mimo że żółto-czerwoni przyjechali do Wierzbic świeżo po wygranym pucharowym starciu z Polonią -Stalą Świdnica desygnując do gry Zawodników z ścisłego zaplecza pierwszej jedenastki, to na tle ambitnie grających wrocławian – wartościowo zaprezentował się team Grzegorza Podstawka wygrywając zadłużenie 4:2. W pierwszych 45’min. pada rezultat korzystny dla WKS’u 1:0 – jedyną bramkę w tej części zdobył Kamil Śmigielski.

Druga odsłona to od razu większy napór III – ligowca, czego efektem są szybko strzelone dwie bramki jest 1:2 dla wrocławskiej Ślęzy. Od tego momentu nasz zespół skrzętnie realizował zadania narzucone przez trenera Podstawka – widać naocznie zgranie i dobrą dynamikę akcji zielono – biało – czerwonych. Najpierw Mateusz Brzęczek doprowadza do wyrównania – jest remis 2:2, następnie konsekwentnie realizując założenia „gry w piłkę” wymieniając momentami po 7/8 podań bez straty – zdobywamy dwa gole autorstwa Kamila Suppana oraz Przemka Pycha.

W opinii obecnych na stadionie bardzo wartościowy sprawdzian – ambitny III-ligowiec sprawdził zaplecze desygnując do gry aspirujących o pierwszą jedenastkę, natomiast #WKS Wierzbice już na tym etapie przedsezonowych przygotowań wygląda solidnie, czekając w pewności i spokoju na walkę o ligowe punkty.

Obie Ekipy po meczy zasiadły do wspólnego poczęstunku ze smakiem grillowanych potraw – z przyjemnością analizując wspólnie wydarzenia na boisku – wymieniając się opiniami o tematyce piłkarskiej – dziękujemy Ślęzie Wrocław za przyjęcie zaproszenia, życzymy jak naj. wyniku w III-ligowej stawce w nowym sezonie!

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u: 9 nowych zawodników na pokładzie. W kolejności do sprawdzianów: Wicher Domasław, GKS Mirków Długołęka, Rawia Rawicz. WKS Wierzbice przed rundą jesienną.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL