Towarzysko x 6: GKS Mirków Długołęka – #WKS Wierzbice.

Towarzysko x 6: GKS Mirków Długołęka – #WKS Wierzbice.

Treningowy wysiłek przynosi efekt w rozpiętości całego sezonu, przerywnikiem jest mecz – na taką grę kontrolną zapraszamy do Długołęki w sobotę 18 lipca o godz. 10:00 #WKS Wierzbice rozegra 6 sprawdzian zarazem przedostatni przed ligą.

Rywal GKS Mirków Długołęka od dwóch sezonów rywalizuje w IV-lidze gr. wschodnia, co może oznaczać – ciekawy jakościowo sprawdzian. Natomiast „ciężar w nogach” intensywnych zajęć był widoczny u podopiecznych trenera Podstawka w środowym ostatnim sparingu z Wichrem Domasław – powolnie łapanie świeżości przyjdzie w zaplanowany odpowiednim momencie.

Dla czego o tym wspominam – bo specyfika przedsezonowych przygotowań zawsze jest elementem nie do końca odzwierciedlającym wyniki gier towarzyskich – a #WKS Wierzbice wygrywa wszystko. Czy tak będzie w sobotę, czy podtrzymamy „serię” 5 wygranych oraz czy przede wszystkim zagramy jak równy z równym lub lepiej od Przeciwnika – sprawdzaj naszą oficjalną stronę www.wkswierzbice.pl oraz oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL lub wybierz się na mecz.

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u: W kolejności do sprawdzianów: Rawia Rawicz przed inaguracją. #WKS Wierzbice przed rundą jesienną. Zarząd #WKS Wierzbice konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.