Transferowa ofensywa #WKS Wierzbice – 9 nowych Zawodników na pokładzie!

Transferowa ofensywa #WKS Wierzbice – 9 nowych Zawodników na pokładzie!

Przygotowania od sezonu w pełni –  realizacja założeń treningowo – kontrolnych zgodnie z planem. Nie jest inaczej z zasobem kadrowym drużyny Trenera Grzegorza Podstawka. Wzmocnienia na każdej pozycji względem poprzedniego sezonu. Nazwiska Graczy, których w składzie mogliby zażyczyć sobie Trenerzy IV-ligowców a nawet III-Ligowców. Stawiamy na jakość, zdobyte doświadczenie i pozytywny charakter piłkarzy wchodzących do szatni WKS’u.

#Radosław Parada – grający na pozycji obrońcy Zawodnikiem #WKS Wierzbice. Radek Parada po latach wraca na „swój teren”, jest wychowankiem GKS Kobierzyce, grał z powodzeniem w Klubach III i IV ligi: Śląsk Wrocław, Wulkan/MKS Oława, Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie, Polonia Trzebnica oraz od ostatnich 5 lat reprezentował barwy Skalnika Gracze IV-Ligowca Opolskiej strefy. Określając ten ruch kadrowy można jednym zdaniem napisać: znakomite wzmocnienie formacji defensywnej – w szczególności mentalne drużyny, swoim doświadczeniem, brawurą i mądrością gry zapewni spokój przed naszą bramką. Bardo dobra gra głową również wzmocni ofensywę przy stałych fragmentach gry.

#Kamil Suppan  – grający na pozycji obrońcy Zawodnikiem #WKS Wierzbice.

Kamil Suppan dołączył do zespołu jeszcze przed rundą jesienną minionego sezonu, jednakże nie zadebiutował w oficjalnym meczu #WKS Wierzbice z powodu zawieszenia rozgrywek. Jest to zawodnik bardzo doświadczony Reprezentant kadry DZPN ostatnich Mistrzostw Polski UEFA Regions Cup –z bogatym doświadczeniem gry na IV i III ligowym poziomie. Reprezentował barwy takich Klubów jak : Śląsk Wrocław, GKS Kobierzyce, Sokół Wielka Lipa, Polonia Trzebnica, Wiwa Goszcz i ostatnio Mechanik Brzezina – kolejny gracz w linii obronnej dołącza aby wzmocnić sportowo kadrę i morale drużyny!

#Konrad Kątny – grający na pozycji pomocnika Zawodnikiem #WKS Wierzbice.

Konrad Kątny największe sukcesy osiągał w Ślęzie Wrocław na III-ligowym poziomie, której jest wychowankiem. O klasie tego gracza świadczy chociażby fakt spędzonych 11! sezonów w najstarszym wrocławskim Klubie jakim jest 1KS Ślęza. Grał również w Foto – Higienie Błyskawice Gać oraz ostatnio w Orle Prusice. Również dołączył do zespołu jeszcze przed rundą jesienną minionego sezonu, i nie zadebiutował w oficjalnym meczu #WKS Wierzbice. Ze swoim doświadczeniem i umiejętnościami na pewno poprowadzi drużynę do wielu zwycięstw.

#Jakub Jakóbczyk – grający na pozycji pomocnika Zawodnikiem #WKS Wierzbice.

Kuba Jakóbczyk to kolejny gracz o statusie bardzo dużego wzmocnienia  – na to miano niewątpliwie zapracował wieloletnim reprezentowaniem Klubów na poziomie III-ligi. Jest wychowankiem Śląska Wrocław, natomiast wiele „serca” oddał w barwach żółto-czerwonych  Ślęzy Wrocław – którego w 1KS obecnie wspominają bardzo serdecznie. Grał również w Wulkanie Wrocław, Polonii Trzebnica a nie lada ciekawostką jest fakt – ostatni rok spędził w Australii przywdziewając koszulkę Klubu Lindfield FC. Dużo jakości w ofensywie wniesie ten Zawodnik na boiska klasy okręgowej.

#Mateusz Chodorski  – grający na pozycji obrońcy/pomocnika Zawodnikiem #WKS Wierzbice.

Mateusz Chodorski również jest bardzo dobrze kojarzony ze Ślęzą Wrocław to tam spędził aż 9 sezonów piłkarskich. Jest wychowankiem Wratislavi Wrocław o umiejętnościach defensywnych z dobrze ukształtowaną grą w ofensywnie –  uniwersalny Zawodnik co jest dużym atutem. Reprezentował również barwy Śląska Wrocław, Sokoła wielka Lipa i Kolektywu Radwanice. Młody ale już doświadczony gracz – mamy nadzieję będzie podporą kadry Trenera Grzegorza Podstawka.

#Kamil Śmigielski – grający na pozycji pomocnika Zawodnikiem #WKS Wierzbice.

Kamil Śmigielski również dołączył do zespołu jeszcze przed rundą jesienną minionego sezonu, i nie zdążył zadebiutować w oficjalnym meczu #WKS Wierzbice. Ostatnie piłkarskie „szlify” zbierał w Orle Pawłowice natomiast również jest znany z udanych występów KP Brzeg Dolny. Trenuje w Wierzbicach już od początku roku jest Zawodnikiem ambitnie walczącym na murawie, widać że będzie wartościowym punktem naszej drużyny

#Gerard Cieślik  – grający na pozycji pomocnika Zawodnikiem #WKS Wierzbice.

Nikogo niech nie zmyli imię i nazwisko nowego piłkarza WKS’u – gdyby był bezpośrednio spokrewniony z legendą Niebieskich Ruchu Chorzów to tak zwane „papiery” na grę miałby znakomite. Dokładnie tak się nazywa nowy nabytek naszych barw Gerard Cieślik – młody ofensywny pomocnik jest waleczny i ambitny, zadziorny – jak dodamy że talent ma – to może stać się nie lada niespodzianką boisk – i tyle tylko zdradzimy w kontekście nowej twarzy w kadrze wierzbickiego teamu – zapraszamy Kibiców na mecze!

#Jakub Ociesa – grający na pozycji pomocnika Zawodnikiem #WKS Wierzbice.

Jeden z najbardziej utalentowanych wychowanków GKS Kobierzyce, dołączył do nas i swojego brata Michała Ociesy, który jest jednym z liderów drużyny. Młodszy Jakub Ociesa bo 18 – letni, już od dłuższego czasu zwracał na siebie uwagę w drużynach młodzieżowych Kobierek, debiutował w seniorach w sezonie 2017/18 rok jak trenerem był tam Sebastian Sobczak. Z duża chęcią dołączył do naszego składu – przebojowy, techniczny, twardy – tak zwany „do oszlifowania” pod okiem Trenera Podstawka będzie wchodził – mamy nadzieję odwagą w seniorska piłkę, na pewno stać go na to!

#Patryk Stefaniak – grający na pozycji bramkarza Zawodnikiem #WKS Wierzbice.

Patryk Stefaniak uaktywni i wzmocni rywalizację między „słupkami” bramki trójkolorowych. Również jak wyżej wymienieni, dołączył do zespołu jeszcze przed rundą jesienną minionego sezonu, i nie zdążył zadebiutować w oficjalnym meczu #WKS Wierzbice. Już udowodnił, że będzie można na niego liczyć a Trener będzie miał na tej ważnej pozycji dwa mocne punkty. Wspólnie z Jakubem Matakiem tworzą zgrany duet golkiperów wspierający się wzajemnie – co jest bardzo ważne dla atmosfery. Ostatni czas gry spędził w IV-ligowym Orle Prusice.

Stara piłkarska prawda mówi, że nazwiska nie grają ale u nas w Wierzbicach buduje się naprawdę świetna „banda”, „głodnych” sukcesu bardzo dobrze grających w piłę pozytywnych Sportowców!

Witamy wszystkich Zawodników w #WKS Wierzbice: życząc przyjemności i satysfakcji z reprezentowania naszych barw, omijania urazów i kontuzji – oczywiście sukcesu na koniec sezonu! W tym tonie każdego Gracza witają przedstawiciele Zarządu WKS Wierzbice na czele z Prezesem Bogdanem Zdunkiem. 

W kadrze Trenera Grzegorza Podstawka melduje się już zakontraktowanych 21 zawodników, którzy powalczą o punkty w nadchodzącej rundzie jesiennej. Jest jeszcze jeden znak zapytania –  lewonożny testowany gracz, prezentujący się bardzo dobrze. Wszystko wskazuje, że może będzie ostatnim nowym „ogniwem” w Wierzbicach.

Trzy mecze towarzyskie jakie rozegramy przed ligą – głównie zespoją taktycznie i mentalnie, dając kilka kadrowych odpowiedzi w logicznej układance Coucha Podstawka, który nie omieszka dać indywidualnego „jak trzeba” „kopa” aby grać z zębem o ligowe punkty!

Tym tropem na pierwszy derbowy mecz ligowy z GKS Kobierzyce!!!

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:  W kolejności do sprawdzianów: Wicher Domasław, GKS Mirków Długołęka, Rawia Rawicz. WKS Wierzbice przed rundą jesienną.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL