TRANSFEROWY deadline – KAJETAN ŁĄTKA w #WKS Wierzbice!

TRANSFEROWY deadline – KAJETAN ŁĄTKA w #WKS Wierzbice!

Kajetan Łątka porozumiał się z Zarządem #WKS Wierzbice – szybki transfer przeprowadzony, na 4 dni przed zamknięciem „okna” transferowego, wzmacniamy lewą cześć boiska.

Ponad 150 meczy na poziome III ligi w barwach Ślęzy Wrocław – trafia do nas doświadczony Zawodnik, jeszcze bardziej wzrasta konkurencja o wyjściową jedenastkę, nie tylko z lewej strony linii defensywnej – Kajetan Łątka może grać zarówno na boku obrony jaki i w pomocy. Jest wychowankiem Piasta Żerniki (Wrocław), grał również przez trzy sezony w barwach IV-ligowego Startu Namysłów. Jednakże głównie piłkarsko rozwijał się w Ślęzie Wrocław na III ligowy poziomie, spędził tam pięć piłkarskich sezonów. W ostatnim półroczu reprezentował barwy IV-ligowego Orła Prusice, z którego trafia tuż przed meczem z Burzą Godzieszowa do #WKS Wierzbice.

WITAMY Kajetana w barwach #WKS Wierzbice – liczymy na jego pomoc w obecnej rundzie i sezonie, życzymy unikania urazów, przyjemności z gry w Wierzbicach i jak najwięcej zwycięstw reprezentując trójkolorowe barwy!