Trener Grzegorz Podstawek po meczu: LKS Odra 0:10 (0:3) #WKS.

Trener Grzegorz Podstawek po meczu: LKS Odra 0:10 (0:3) #WKS.

Trener Grzegorz Podstawek #WKS Wierzbice – „bardzo cieszy, że osiągnęliśmy tak wysoki wynik, mino tego, że zespół z Malczyc wcale nie grał – zwłaszcza na początku, tak jak pokazał to końcowy wynik, tym bardziej cieszy rozmiar wygranej. Mam nadzieję, że to zwycięstwo nas bardzo mocno podbuduje…”

Trener #WKS Wierzbice Grzegorz Podstawek – „cieszymy się bardzo z wysokiego zwycięstwa, Zespół bardzo dobrze realizował złożenia, które sobie nakreśliliśmy w szatni, byliśmy bardzo skuteczni w naszych działaniach. Dlatego bardzo cieszy, że osiągnęliśmy tak wysoki wynik, mino tego, że zespół z Malczyc wcale nie grał – zwłaszcza na początku, tak jak pokazał to końcowy wynik, tym bardziej cieszy rozmiar wygranej. Mam nadzieję, że to zwycięstwo nas bardzo mocno podbuduje i pokaże, że możemy grać w piłkę jeszcze lepiej”.   

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Malczyce zdobyte podwójnie – Trampkarze U:14 #WKS wygrywają z Odrą.

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL