Trenerzy Grzegorz Podstawek / Krzysztof Tabak po meczu: #WKS 2:3 (1:0) Polonia Środa Śląska.

Trenerzy Grzegorz Podstawek / Krzysztof Tabak po meczu: #WKS 2:3 (1:0) Polonia Środa Śląska.

Trenerzy Krzysztof Tabak Polonia – „uważam, że obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko i wygrał ten zespół, który strzelił tą jedną bramkę więcej”.

Trener Grzegorz Podstawek #WKS Wierzbice – „trzeba powiedzieć, że drużyna ze Środy Śląskiej, stworzyła sobie 3 może 4 okazje i trzy wykorzystała. My mamy tych szans 9 / 10 – nie strzelamy. W piłce nożnej liczą się bramki…”

Trener Krzysztof Tabak MLKS Polonia Środa Śląska, krótko i oszczędnie podsumował przebiegi i wynik meczu „uważam, że obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko i wygrał ten zespół, który strzelił tą jedną bramkę więcej”.          

Trener #WKS Wierzbice Grzegorz Podstawek – „no cóż, w końcu przyszedł taki mecz, gdzie niestety nasze sytuacje zemściły się. Gramy pierwszą połowę bardzo dobrą, stwarzamy sobie kolejne sytuacje, prowadzimy jeden zero, zamiast zamknąć szybciej mecz, mamy ku temu doskonałe okazje, powinno być w pierwszej odsłonie dwa a nawet trzy – zero, i powinno być po meczu. Tracimy tak naprawdę z prostego błędu bramkę i robi się nerwowo. Druga połowa podobnie zaczynamy, prowadzimy – w 35 sekundzie mamy sytuację na 2:1 później na 3:1, – nie strzelamy i następnie musimy gonić mecz. Są dwie sytuacje, które Przeciwnik wykorzystuje bezbłędnie. Trzeba powiedzieć, że drużyna ze Środy Śląskiej, stworzyła sobie 3 może 4 okazje i trzy wykorzystała. My mamy tych szans 9 / 10 – nie strzelamy. W piłce nożnej liczą się bramki, skuteczność działań, jeżeli nie mamy tej skuteczności to niestety przegrywamy. Uważam, że wynik oczywiście nie zasłużony, dzisiaj wygrywa ten kto strzela bramki.            

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

FOTO: #WKS Wierzbice 2:3 (1:0) Polonia Środa Śląska.

Pojedynek -WKS II Wierzbice vs Polonia II Jaksonów

ORLIK #WKS Wierzbice – gospodarzem turnieju: Relacja.

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL