Trener Grzegorz Podstawek po meczu pucharowym: #WKS 0:3 (0:2) Foto-Higiena.

Trener Grzegorz Podstawek po meczu pucharowym: #WKS 0:3 (0:2) Foto-Higiena.

Trener Grzegorz Podstawek #WKS Wierzbice – „popełniliśmy szybko dwa błędy, które Przeciwnik skrupulatnie wykorzystał. Później tak naprawdę, gdy cały czas dążyliśmy do tego żeby ten wynik niekorzystny zmienić, trzecioligowiec nie pozwolił nam na zbyt wiele…”

Trener #WKS Wierzbice Grzegorz Podstawek – ” myślę, że przegraliśmy zasłużenia to trzeba przyjąć, jeżeli chodzi o sam mecz widać było dużą dojrzałość zespołu z Gaci. My popełniliśmy szybko dwa błędy, które Przeciwnik skrupulatnie wykorzystał. Później tak naprawdę, gdy cały czas dążyliśmy do tego żeby ten wynik niekorzystny zmienić, trzecioligowiec nie pozwolił nam na zbyt wiele. bardzo mądrze zachowując się taktycznie – cofnął się do ustawienia w niskiej bazie, niskim pressingu, próbował nas kontrować. Udało się to im w końcówce meczu, także myślę, że więcej nie ma co dodawać na ten temat, odpadliśmy z Pucharu Polski. zostaje mam liga”.

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Foto -Relacja: #WKS 0:3 (0:2) Foto-Higiena.

Nie oddać v-ce LIDERA – w bitwie o komplet z LKS Odrą Malczyce.

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL