Trenerzy po meczu Grzegorz Podstawek / Robert Cichy: #WKS Wierzbice 3:0 (0:0) MKS Parasol Wrocław.

Robert Cichy Parasol – “trzeba docenić klasę rywala, nie ukrywajmy, że ma lepszą jakość jeżeli chodzi o zawodników poszczególnych, ja mam młody zespół, który się uczy i mogę być tylko, jak gdyby zadowolony, jeżeli chodzi o grę, bo z wyniku nie jestem…”

Grzegorz Podstawek #WKS – “w drugiej połowie, w przerwie szybko skorygowaliśmy – skuteczność wróciła, myślę, że z przebiegu całego meczu wynik zasłużony, teraz szykujemy się na najcięższy mecz w Oleśnicy…”

Grzegorz Podstawek #WKS – “cieszymy się z kolejnych trzech punktów, przeciwnik dzisiaj bardzo mocno się postawił, w pierwszej połowie grał w niskiej bazie i mieliśmy tutaj trochę problemów – ze skutecznością w tej fazie gry. W drugiej połowie, w przerwie szybko skorygowaliśmy – ta skuteczność wróciła, myślę, że z przebiegu całego meczu wynik zasłużony, teraz szykujemy się na najcięższy mecz w Oleśnicy”.

Robert Cichy Parasol – “pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu, znaliśmy wartość drużyny przeciwnej, i jej jakość, próbowali grać w średnim pressingu. Mieliśmy z dwie – trzy sytuacje, gospodarze po stałych fragmentach, ale tak jak mówię wynik po pierwszej połowie 0:0. Natomiast po przerwie, zgubiliśmy koncentrację szczególnie ta pierwsza bramka była kontrowersyjna, tak bym powiedział, zawodnicy gdzieś tam stanęli, i mówią że wpadła ze spalonego. Był zawodnik na pozycji spalonej, ale trudno trzeba było grać do końca, za chwilę straciliśmy drugą, praktycznie już było po meczu, wyszła ta jakość gospodarzy, mieli 2:0 kontrolowali wynik i później zagraliśmy otwarty futbol, nie było nic do bronienia, no i w końcówce ta trzecia bramka, która była konsekwencją tej otwartej gry. Mimo tego, że wynik jest na plus dla gospodarzy – 3:0 to ja jestem z chłopaków zadowolony. Wiadomo –  trzeba docenić klasę rywala, nie ukrywajmy, że ma lepszą jakość jeżeli chodzi o zawodników poszczególnych, ja mam młody zespół, który się uczy i mogę być tylko jak gdyby zadowolony, jeżeli chodzi o grę bo z wyniku nie jestem zadowolony, myślę że dzisiaj była szansa wyjechać przynajmniej z jednym punktem”.

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Trampkarze U14 #WKS Wierzbice kolejny wstrząs- wygrana 10:4 z AJ Kąty Wrocławskie.

Zarząd #WKS Wierzbice, konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL