Trenerzy po meczu Mariusz Bełkowski/ Marcin Mróz: WKS Wierzbice 1:1 (0:1) Burza Godzieszowa.

Burza Godzieszowa Marcin Mróz- „Mecz walki. Obie połowy o dwóch innych obliczach, aczkolwiek mieliśmy dużo szczęścia, bo podyktowany w 89 minucie karny został obroniony przez naszego bramkarza. Na pewno cieszy nas ten jeden punkt.”

WKS Mariusz Bełkowski – „Pierwsza połowa nie układała się po naszej myśli. Pojawiło się dużo niedokładnych, niecelnych podań. Przeciwnik był dobrze ustawiony, potrafił się skutecznie bronić. Trudno nam było skonstruować jakieś konkretne akcje ofensywne. W 45 minucie tracimy bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego.

W drugiej połowie już w pełni dominowaliśmy, rywal nie stworzył sobie za dużo sytuacji, my mieliśmy kilka takowych w tym karnego, którego nie strzeliliśmy. Goniliśmy wynik, starając się wygrać ten mecz, niestety stało się inaczej. Szanujemy ten punkt, bo możliwe, że w ostatnim rozrachunku się przyda. Mimo wszystko dziękuję chłopakom za walkę, zaangażowanie. Walczymy do końca, nie poddajemy się i szanujemy ten jeden punkt.”