Trenerzy po meczu Mariusz Bełkowski/Sebastian Sobczak WKS Wierzbice 2:1 (1:1) Orzeł Marszowice.

Sebastian Sobczak- trener Orzełka

Rozgrywaliśmy mecz w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, który kosztował nas dużo zdrowia. To było dla nas prestiżowe spotkanie, chcieliśmy się dobrze pokazać. Przeciwnik postawił przed nami wysokie wymagania. W II połowie w większości się broniliśmy i myślałem, że dociągniemy to do końca, niestety jeden indywidualny błąd spowodował utratę bramki na 2:1. Szkoda przede wszystkim zespołu, bo ciężko pracował, chociaż o ten jeden punkt. Mamy przed sobą trzy mecze i tam musimy powalczyć o zwycięstwa.

WKS Mariusz Bełkowski- ” Był to mecz dużej wagi jeżeli chodzi o układ w tabeli, ponieważ ostatnia porażka w Środzie Śląskiej skomplikowała naszą sytuację. To było ważne spotkanie dla zespołu również ze względów mentalnych. Pierwsza połowa bardzo nerwowa, w nasze szeregi wkradało się dużo niedokładności. Można było zauważyć, że zawodnicy chcą, starają się, ale decyzje, które podejmowali były błędne, w wyniku czego straciliśmy bramkę. Mimo wszystko walczyliśmy do końca, odrobiliśmy straty i zwyciężyliśmy. Przed nami jeszcze trzy ważne mecze. Nie poddajemy się, dalej wierzymy, trenujemy i miejmy nadzieję, że spotkamy się w IV lidze.”