WIELKIE DERBY GMINY KOBIERZYCE: Trenerzy Grzegorz Podstawek, Wiesław Urycz przed meczem.

WIELKIE DERBY GMINY KOBIERZYCE: Trenerzy Grzegorz Podstawek, Wiesław Urycz przed meczem.

Wiesław Urycz – „nie będzie tak jak mysią Przeciwnicy, ze po 15’min. strzelą nam trzy bramki i będzie po meczu. Sytuacji z ostatniej rywalizacji nie powtórzymy”. 

Grzegorz Podstawek„derby gminy, myślę że każdy z nas zdaje sobie sprawę jaka to będzie rywalizacja, wszystko trzeba sobie wywalczyć na boisku i zawsze ono nas zweryfikuje – co nastąpi w sobotę”.

Wiesław Urycz  GKS Kobierzyce –w sobotę czekają nas derby i wiadomo jak jest z takimi meczami ale nie patrzymy się na nikogo, bo w każdym meczu trzeba walczyć o punkty. Na pewno nasza kadra już jest ciekawie skonstruowana jest 20 zawodników, którzy potrzebują jeszcze około trzech tygodni, żeby dobrze się zgrać. Wolałbym grać mecz akurat derbowy z Wierzbicami za trzy tygodnie, jest na inaugurację, więc szykujemy się na ciężką walkę. Nie będzie tak jak mysią Przeciwnicy, ze po 15’min. strzelą nam trzy bramki i będzie po meczu. Sytuacji z ostatniej rywalizacji nie powtórzymy – gdzie przegraliśmy bo szybko WKS otworzył wynik. Mamy obecnie ciekawą kadrę zawodników, którzy grali na wyższym poziomie. Wzmocniliśmy się względem tamtego sezonu – mierzymy zupełnie inaczej niż wtedy, interesuje nas wyżej niż środek tabeli – piąte, szóste miejsce – każdy będzie musiał w tej rundzie się z nami liczyć. Nie ma w mojej ocenie faworyta tej ligi – Wierzbice są kadrowo wyróżniające, czy ją wygrają jak sami myślą, nie będzie to łatwe, nikt nie oddaje punktów za darmo. I też my w sobotę przeciwstawimy się maksymalnie. Nie zapominajmy, że nie tylko gramy z Wierzbicami – też derby z Galakticos Solna czy z Radwanicami na początku, więc liczymy na punkty mimo wymagającego terminarza”. 

Grzegorz Podstawek #WKS Wierzbicepierwszy mecz wiadomo derby gminy, myślę że każdy z nas zdaje sobie sprawę jaka to będzie rywalizacja. Najważniejsze żeby z GKS’em Kobierzyce wygrać – żeby dobrze zacząć. Za wszelka cenę będziemy starali się na boisku podejść maksymalnie skoncentrowani i zakończyć go zwycięsko – odpowiada spokojnie trener Podstawek. Dodając na pytanie o Przeciwnika – „ciężko mi się wypowiedzieć o rywalach, nie chcemy się koncentrować na jakimkolwiek Przeciwniku, patrzymy na siebie, koncentrujemy się na treningach, mamy kilka elementów do poprawienia aby mieć jak najwięcej argumentów na murawie. Wszystko trzeba sobie wywalczyć na boisku i zawsze ono nas zweryfikuje – co nastąpi w sobotę”.               

Zatem w sobotę 1 sierpnia na stadionie w Kobierzycach o godz. 12:00 zapowiada nam się „piłkarski klasyk”, rozpoczynający batalie o prymat na terenie Gminy Kobierzyce. Już w drugiej kolejce kolejny lokalny szlagier derby w Wierzbicach z Galakticos Solna.

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Dowództwo drużyny wybrane: trójkolorowy sztandar poniesie Kapitan.

Inauguracja zaczynamy odliczanie/ czuć w powietrzu ciśnienie zainteresowaniem – dobrzy znajomi GKS Kobierzyce vs #WKS Wierzbice.

Zarząd #WKS Wierzbice konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL