#WKS Wierzbice NEWS: POmeczowe e-WYPOWIEDZI: #WKS Wierzbice vs LKS Galakticos Solna 3:0 (1:0).

#WKS Wierzbice NEWS: POmeczowe e-WYPOWIEDZI: #WKS Wierzbice vs LKS Galakticos Solna 3:0 (1:0).

Marek Posadowski Skarbnik #WKS Wierzbice – „mogę powiedzieć tylko tyle – jesteśmy mocni, w Kobierzycach zagraliśmy trochę zbyt „przyjacielsko”…”

Zbigniew Zgoda v-ce Prezes Zarządu #WKS Wierzbice – „odgrażali się Panowie z Galakticos Sola przed meczem, uważam że spokój, który wprowadziliśmy w szatni i transfer Dominika Wejerowskiego z końcem tygodnia, który udało się dopiąć, nasze mocne wzmocnienie – miało to wpływ na jakość jaką zaprezentowaliśmy…”

Trener Podstawek – „zwycięstwo nasze w pełni zasłużone, cały mecz pod naszą kontrolę, nie pozwoliliśmy Przeciwnikowi na zbyt wiele. Bardzo nas cieszy dzisiejsze zwycięstwo – w środę kolejny mecz i będziemy na pewno grać o kolejne 3 punkty…”

Michał Śnieżek Trener LKS Galaktocos Solna –Przeciwnik tak naprawdę od pierwszych minut zdominował nas w całym przekroju spotkania, nie możemy mieć żadnej pretensji – wynik jak najbardziej zasłużony, gratulacje dla Wierzbic…”  

Zbigniew Zgoda v-ce Prezes Zarządu #WKS Wierzbice – „na wstępie chciałbym podziękować naszym Zawodnikom za ambicje i ciężką walkę w tych trudnych warunkach pogodowych. Również Sędziemu należy się uznanie za dobrze prowadzony przez niego już drugi nasz mecz w tym sezonie. Odgrażali się Panowie z Galakticos Sola przed meczem, uważam że spokój, który wprowadziliśmy w szatni i transfer Dominika Wejerowskiego z końcem tygodnia, który udało się dopiąć, nasze mocne wzmocnienie – miało to wpływ na jakość jaką zaprezentowaliśmy. Myślę, że takich meczy jak z Galakticos Solna, będzie dużo więcej, w naszym wykonaniu. Mam pewne pretensje i żal do Zawodników, którzy byli tutaj w naszym Klubie, a obecnie są w Solnej, którzy uważali się za „panów piłkarzy”, a nie mieli ochoty w ogóle na trenowanie. Uważam, że w dzisiejszych czasach ktoś kto nie chce trenować, nie powinien sobie głowy i nam zawracać – gra na poziomie choćby nawet takim jakim jest liga okręgowa ma swoje określone wymagania. Już nawet nie mówię o wyższych poziomach, byłem na wyższym poziomie, wiem jak tam jest, bez pracy nie ma tam nic do osiągnięcia. Bez zajęć i ciężkiej pracy na treningach dzisiejsi Rywale otwierają sobie drogę – autostradę do klasy A, natomiast my taką grą, jak dzisiaj  i frekwencją na treningach, otwieramy sobie autostradę do IV ligi”.

Michał Śnieżek Trener LKS Galaktocos Solna – „tak na gorąco, dobra weryfikacja, zespołu niestety – Wierzbice pokazały nam jakie jest nasze miejsce w szeregu. Ale my tutaj tak naprawdę, nie mieliśmy nic do stracenia, więc nie mamy jeszcze takich aspiracji jak wiadomo WKS. Chcemy spokojnie zapewnić sobie utrzymanie – nie wiadomo jak z tą rundą będzie, ze względu na panującą sytuację. Więc zapominamy, resetujmy – szybkie sprowadzenie do ziemi, nam tylko pomoże, żeby głowy oczyścić. Dobrze , że w środę gramy kolejne spotkanie, nie będzie to siedziało chłopakom przez dłuższy czas w głowach, tylko jest szansa na rehabilitację i jedziemy dalej. Walczymy o 3 pkt. U siebie całe szczęście kolejne spotkanie, musimy wykorzystać atuty własnego boiska, które znamy już od podszewki i głowy do góry. Przeciwnik tak naprawdę od pierwszych minut zdominował nas w całym przekroju spotkania, nie możemy mieć żadnej pretensji – wynik jak najbardziej zasłużony, gratulacje dla Wierzbic”.  

Grzegorz Podstawek Trener WKS Wierzbice – „cieszy na pewno zwycięstwo, w drugich derbach. W porównaniu do Kobierzyc, ten mecz miał inne oblicze. Myślę, że Zespół wyciągnął wnioski, przeanalizowaliśmy sobie sytuację. Dzisiejsza gra wyglądała podobnie, dalej byliśmy w ataku pozycyjnym ale przede wszystkim skuteczniejsi w naszych działaniach. Stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji i Zespól Przeciwnika może się cieszyć tym, że wynik 3:0 nie został ustalony już dużo wcześniej. Tak naprawdę, jakby jeszcze w pierwszej połowie było 3 lub 4 zero – Zespół z Solnej nie mógłby nic powiedzieć. Zwycięstwo nasze w pełni zasłużone, cały mecz pod naszą kontrolę, nie pozwoliliśmy Przeciwnikowi na zbyt wiele. Bardzo nas cieszy dzisiejsze zwycięstwo – w środę kolejny mecz i będziemy na pewno grać o kolejne 3 punkty”.

Marek Posadowski Skarbnik #WKS Wierzbice – „mogę powiedzieć tylko tyle – jesteśmy mocni, w Kobierzycach zagraliśmy trochę zbyt „przyjacielsko”, generalnie byliśmy chyba trochę spięci rozpoczynającym się sezonem, a mecz z Solną pokazał naszą klasę i aspiracje. Fajnie, że się odblokowali niektórzy Zawodnicy, a druga sprawa tam gdzie jestem – zawsze ja czyli „atmosfera” – pokazała dzisiaj klasę w pierwszej kolejności”.      

Już w najbliższa środę 12 sierpnia III kolejka naszej ligi – GRAMY WYJAZD W STRZELINIE G:18:00

Strzelinianka Strzelin vs #WKS Wierzbice

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

FOTO: #WKS Wierzbice vs LKS Galakticos Solna

Przed meczem z Strzelinianką Strzelin – wyjazd w najbliższa środę.

Zarząd #WKS Wierzbice konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL