#WKS WIERZBICE NEWS: w Pucharze Polski z Nefrytem Jordanów Śląski.

#WKS WIERZBICE NEWS: w Pucharze Polski z Nefrytem Jordanów Śląski.

Kolejna środa wypada ponownie piłkarsko – w 1/32 Pucharu Polski strefy Wrocław zagramy w Jordanowie Śląskim z miejscowym NEFRYTEM występującym na poziomie klasy A.

Termin to 19 sierpnia godzina 18:00 – czyli przedsezonowe przewidywania się potwierdzają – od meczu derbowego z Galakticos Solna, gramy przez dwa tygodnie co trzy dni.

Puchar jest nasz – chciałoby się usłyszeć w szatni i na trybunach w niejednym Klubie. Rozgrywki tzw. tysiąca drużyn na dolnym śląsku mają coraz większy prestiż i nie tylko za sprawą wygrania okazałego pucharu i okolicznościowych medali. Dolnośląski Związek Piłki Nożnej dba o te rozgrywki – w strefie finałowej czekają jak co roku – nagrody finansowe. Natomiast droga do podium nie jest łatwa, jak pokazują ostatnie lata – laury zbierają głównie III-ligowcy, co nikogo nie powinno dziwić.

Druga stroną tego pucharowego medalu jest fakt, ze wiele zespołów lokalnych ma szansę na konfrontacje między sobą – a czasami zdecydowanie trudniej byłoby o to w ligowych realiach. Nasz zespół jak corocznie przystąpi do tych ciekawych zmagań – będzie to też m.ni. szansa dla zaplecza pierwszej jedenastki – a zdecydowany akces do gry, co cieszy – słychać w naszej II drużynie, żeby reprezentować #WKS Wierzbice w konfrontacji z Nefrytem. Czeka nas być może bardzo ciekawy przegląd zaplecza trójkolorowej mieszanki  – w przyszłą środę o godz. 18 w Jordanowie Śląskim.

1/32 PUCHARU POLSKI STREFA WROCŁAW

Środa 19 sierpnia godz. 18:00 Jordanów Śląski

Nefryt Jordanów Śląski vs #WKS Wierzbice

*ZAPRASZAMY*

Jesteś ciekawy szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Relacja pomeczowa: Strzelinianka Strzelin vs #WKS Wierzbice.

Już w ten weekend – „SZLAGIER” w Wierzbicach: Barycz Sułów na rozkładzie.

Zarząd #WKS Wierzbice konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL