#WKS Wierzbice NEWS: „Wojenny” transfer tuż przed derbami – Dominik Wejerowski z Opolskiej III-ligi w barwach #WKS Wierzbice.

„Wojenny” transfer tuż przed derbami – Dominik Wejerowski z Opolskiej III-ligi w barwach #WKS Wierzbice. Kręgosłup zespołu trenera Grzegorza Podstawka kompletny. 

Od wtorku się zaczęło – telefon się rozdzwonił, w środę niemal był dwiema nogami w innym Klubie (a miał propozycje do trzech innych w tym  IV – ligowców oraz z III-ligi Foto-Higieny Gać) ostatecznie w czwartek wybiera #WKS Wierzbice – opuszcza niedawnego III-ligowca z Opola LZS Starowice – w piątek jest „nasz”, zarejestrowany gotowy do gry!!

Dominik Wejerowski „wojenne last minut” o nim mowa – Zawodnikiem #WKS Wierzbice.

zawsze gram tam gdzie mnie bardzo chcą – wykazaliście bardzo dużą determinacje żebym mnie ściągnąć, wiec jestem i mam nadzieję pomóc Trenerowi Podstawkowi i Kolegom z drużyny” – takie padły słowa Dominika z uśmiechem na twarzy, gdy podawał do uścisku dłoń Prezesom Zdunkowi i Zgodzie. Dodał również, że jest „zaskoczony jak wygląda nasz obiekt i infrastruktura oraz również, że wie o nas już dużo, bo ma Kolegów w drużynie, z którymi ma nadzieje bardzo dobrze się rozumieć na boisku i pozna nim”. 

 Już w piątek przywitał się w szatni i na treningu a w sobotnich derbach zmienił już w 21’ min. Kamila Śmigielskiego (lekki uraz) notując jak na „nową twarz” bardzo dobry występ. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ grał na II i III ligowym poziomie w Moto –Jelcz Oława, w III-lidze w Foto – Higienie Gać, III ligowej Stali Brzeg oraz w III-lidze z LZS Starowice.

Witamy Dominika „wojenny transfer” Wejerowskiego w progach #WKS Wierzbice, zaczynamy bardzo dobrze – DERBY SĄ NASZE, życzymy unikania urazów, wkomponowania w team, wygranych, statystyk meczowych wraz z dużą ilością minut na boisku i uśmiechu jak w dniu kiedy tu trafiłeś oraz przyjemność z reprezentowania barw #WKS Wierzbice!!!