#WKS Wierzbice vs LKS Barycz Sułów 5:1(2:1) – Trener Grzegorz Podstawek.

#WKS Wierzbice vs LKS Barycz Sułów 5:1(2:1) – Trener Grzegorz Podstawek.

„Chciałbym pochwalić cały zespół za determinację, dobrą reakcję na straconą bramkę przez błąd indywidualny, a przede wszystkim skuteczne i szybkie dążenie do zmiany rezultatu…”

Trener Grzegorz Podstawek – „w drugim meczu na swoim boisku odnotowujemy przekonywujące zwycięstwo z liderem rozgrywek. Bardziej mnie cieszy to, że forma zespołu cały czas rośnie i widać to gołym okiem. Drużyna cały czas się zgrywa, potrafimy sobie stwarzać wiele sytuacji pod bramką przeciwnika. Musimy być jeszcze bardziej skuteczni, oprócz 5 bramek strzelonych, mieliśmy jeszcze z 4 do 5 doskonałych sytuacji, które powinny zakończyć się  golem dla nas. Gra w defensywie bardzo poprawna, nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na zbyt wiele w przekroju całego meczu. Chciałbym pochwalić cały zespół za determinację, dobrą reakcję na straconą bramkę przez błąd indywidualny, a przede wszystkim skuteczne  i szybkie dążenie do zmiany rezultatu. Na duże słowa uznania zasługują gracze rezerwowi, którzy weszli na boisko, pomogli zespołowi i dali nam dużo jakości.  Miało to duży wpływ na końcowy rezultat. Życzyłbym sobie żeby tak też było w kolejnych spotkaniach”.

Kolejny rywalem na mapie wyjazdowej #WKS Wierzbice – jest zespół Czarnych Jelcz Laskowice, to już w najbliższy weekend. Natomiast w piłkarską środę 19 sierpnia, kolejne emocje – Puchar Polski 1/32 wyjazd do Jordanowa Śląskiego, konfrontacja z miejscowym Nefrytem.

Jesteś ciekawy, szukasz informacji o #WKS Wierzbice – czytaj niezwłocznie / niebawem w  #kalendarium Wierzbickiego WKS’u:

Przed meczem w Jordanowie Śląskim.

5 kolejka kl. O. Czarni Jelcz Laskowice – II wyjazd tej rundy.

Zarząd #WKS Wierzbice – konkretni ludzie z pasją, zaangażowaniem, zrozumieniem, uśmiechnięci –  wyznaczają wspólne cele.

Zapraszamy do odwiedzin – sprawdzaj i czytaj, wszystko o #WKS Wierzbice na www.wkswierzbice.pl oraz na oficjalnym FB naszego Klubu @WKSWIERZBICEOFFICIAL