WKS Wierzbice w IV Lidze – zaczytamy przygotowania, zapraszamy wszystkich chętnych piłkarzy do spróbowania swoich sił na boiskach IV ligi w trójkolorowych szeregach.

🇮🇹 Plan przygotowań i gier sparingowych jest już gotowy, zaczynamy treningi w poniedziałek 12 lipca o godzinie 18:30 i na ten termin zapraszamy wszystkich chętnych zawodników aby zaczęli z naszym IV ligowym zespołem przygotowania.

✅ Jest już znany plan gier kontrolnych, który każdorazowo będzie poprzedzony mikro-cyklem treningowym. Debiutancki rozdział jakim jest awans WKS Wierzbice do czwarto-ligowych zmagań, jest wyzwaniem ale też jest to cel do jakiego zmierzaliśmy od dwóch sezonów. Trwają intensywne prace, zarówno w obszarach sportowym, organizacyjnym, finansowym i infrastrukturalnym aby bardzo dobrze przygotować się pod każdy względem do nowych realiów i aby tam z powodzeniem zaistnieć.

✅ Zachęcamy wszystkich zawodników, którzy chcą pokazać swoje umiejętności w naszym zespole –  strat od 12 lipca godz. 18:30 stadiom Wierzbice ulica Tarnopolska. Przyjedź, przedstaw się i zrób to co lubisz – dawaj na trening!!! Wszelkie informacje uzyskasz pod nr tel. 661 149 848.

✅ Znamy termin rozpoczęcia rundy jesiennej nowego sezonu – zaczynamy 14 sierpnia, do tego czasu rozegramy 5 gier kontrolnych.

 

Plan sparingów:

 

17.07 – WIWA Goszcz (klasa okręgowa)

 

24.07 – GKS Mirków Długołęka (IV-Liga)

 

28.07 – Polonia Trzebnica (IV-Liga)

 

31.07 – w trakcie ustalania sparingpartnera

 

7.08 – Piast Wrocław – Żerniki (IV-Liga)

 

14.08 – start rozgrywek ligowych