Wygrana na inauguracje sezonu w IV lidze ! Moto-Jelcz Oława 0:4 WKS Wierzbice !

✅ Mamy to !!! Pierwsza wygrana na IV-ligowych boiskach stała się faktem!!!

Skład WKS Wierzbice 27-Patryk Stefaniak,2.Kamil Błach, 3. Konrad Kątny, 10.Tomasz Rajczakowski ,11. Jakub Wandel, 13. Kamil Śmigielski , 14.Daniel Paszek, 17.Adam Gębarzewski, 19.Jakub Ciurkot, 20.Przemysław Cichocki, 21.Mateusz Poważny

Rezerwa 1. Mateusz Adamczyk, 4.Radosław Parada,5.Michał Ociesa, 7.Oleksandr Laptsai,8.Hoilik Daniel,9.Adrian Jeziorski, 15.Kacper Idziak

Bramki zdobyli

Paszek x2

Poważny x1

Hoilik x1 

✅ Start sezonu już za nami , wyniki w sparingach nie okazały się adekwatne do tego co pokazaliśmy w pierwszym meczu.

Nasz zespół cierpiał przez pierwsze 30 minut spotkania , to trzeba przyznać, w tym okresie przewaga Oławy była niepodważalna , dalsze losy spotkania pod względem taktycznym nasi gracze rozegrali jednak wzorowo , blok defensywny bardzo pewny , szybkie przemyślane kontry i dobre zmiany pozwoliły nam na wywiezienie 3 punktów .

Brawo Trener ! Brawo Drużyna !

Kilka faktów „na szybko” z dzisiejszego meczu:

✅ Cieszy gra na „0 z tyłu” Stefaniak grał bardzo pewnie ( przez większą część meczu grał z urazem ) , blok defensywny wyglądał tak jakby grali ze sobą kilka dobrych lat.

Pomoc rozkręcała się z minuty na minutę , kontry w bocznych sektorach boiska to już dla nas znak rozpoznawczy , doświadczenie Kątnego jest nieocenione w trudnych momentach krzyknie na młodszych kolegów , zmieni sektor w którym jest piłka długim podaniem .

✅Duet Paszek -Poważny jeśli będzie dalej tak ze sobą współpracował to jeszcze sporo namiesza w tej lidze !

✅Dobra ławka , wszyscy zawodnicy wprowadzeni na boisko chcieli pokazać trenerowi że w następnym meczu to oni chcą wystąpić w pierwszym składzie .

Po raz kolejny wielkie gratulacje 1 wygranej , i chcemy więcej !!!

Następna kolejka 21 sierpnia o godzinie 17 : 00  , naszym przeciwnikiem MKP Wołów.