Wyjazdowa wygrana w Derbach z “Galaktikos” !

Galaktikos Solna 0:2 (0:1) #WKS Wierzbice

Sobota 13.03.2021 15:00 stadion Solna

Bramki :

37 ‘Dominik Wejerowski (#WKS)

85′ Rafał Rybiński (#WKS)

✅ Obie drużyny podeszły do meczu bardzo zaangażowane, na boisku było bardzo dużo walki, nikt nie odpuszczał, nie odstawiał nogi, tak jak na Derby przystało .

✅Po drugim meczu naszego zespołu można zaobserwować bardzo dobrą grę obronną ( kolejny mecz “na zero z tyłu ” ) . Panowie z bloku defensywnego grają bardzo spokojnie, nie pojawiają się proste błędy a widać bardzo dobrą asekurację. Boczni obrońcy fajnie asekurują środkowych .

✅Bardzo fajnie ogląda się w tej rundzie Dominika Wejerowskiego , stał się on bardzo ważnym elementem układanki trenera .

Kolejny bardzo dobry mecz  Dominika, notuje asystę i strzela bramkę , mało tego nie było akcji w której nasz zawodnik nie miał piłki przy nodze . Kilkukrotnie uruchamiał kontrataki w bardzo dobrym tempie .

Współpraca w ataku pozycyjnym  także wyglądała bardzo obiecująco, nasi skrzydłowi co chwile dostawali otwierające podania i starali się wykreować dogodne sytuacje Rafałowi Rybińskiemu .

Pod koniec pierwszej połowy błąd w defensywie gospodarzy wykorzystał wcześniej wspomniany Wejerowski i pokonał bramkarza lokalnych Galaktikos.

Na drugą połowę Solna wyszła z założeniem większego naporu , na szczęście nie zdołali pokonać naszego bramkarza , który przez cały mecz ustawiał blok obronny .

Ataki gospodarzy nie przynosiły skutków, a po przechwycie wyprowadzamy błyskawiczną kontrę, zakończył ją Rafał Rybiński.

Do końca meczu Solna próbowała jeszcze swoich sił w ataku pozycyjnym, lecz wynik meczu nie uległ już zmianie i to my możemy cieszyć się z 3 punktów .

Bardzo cieszy nas to jak wygląda tabela po 21 kolejce, po przegranej Pogoni Oleśnica i remisie drużyny Barycza Sułów to my w tej chwili  MAMY LIDERA !!!

GKS Kobierzyce 5-1 Kolektyw Radwanice 13 marca, 15:00

Następny mecz rozegramy na swoim boisku 20 marca o godzinie 15:00 ze Strzelinianką Strzelin .