Wypunktowani przez Pogoń ! Pogoń Oleśnica 4:0 WKS Wierzbice !

Skład :27.Stefaniak-6.Boruta,20.Cichocki,19.Błach,11.Wandel-7.Laptsai,17.Gębarzewski,3.Kątny,10.Raczakowski-21.Poważny,5Głogowski

14′ Pogoń Oleśnica

42′ Pogoń Oleśnica

66’Pogoń Oleśnica

80’Pogoń Oleśnica

Początek meczu nie zapowiadał takiego wyniku dla WKS-u , początkowe ataki skrzydłami wyglądały obiecująco , później brak koncentracji spowodował utratę bramki , w 14 minucie po tzw przebitce w środku pola futbolówkę przejął napastnik Pogoni, akcje próbował ratować jeszcze wślizgiem Cichocki , nie dał jednak rady , w sytuacji sam na sam snajper z Oleśnicy był bezbłedny , mamy 1:0

Po bramce drużyna Pogoni nabrała więcej pewności , grali bardzo mądrze nie dopuszczali nas do klarownych sytuacji i skupili się na kontrach w których próbowali jak najczęściej wykorzystać swoich bocznych pomocników.

W 42 minucie kapitalna akcje zrobił zawodnik z numerem 7 na plecach , ściągnął obrońców w boczną strefę boiska wypatrzył nadchodzącego napastnika i wyłożył mu piłkę na 16 metr od bramki , ten niepilnowany pokonuje Stefaniaka.

Na drugą połowę wychodzi Idzik i Paszek którzy mają odmienić grę w środku pola , niestety 2 połowa wyglądała jeszcze gorzej niż pierwsza , bardzo mądra gra Pogoni Oleśnica która wyszła lepiej przygotowana mentalnie , my zostaliśmy z 2:0 z tyłu w głowach.

Napór Oleśnicy nie ustawał co przyniosło im jeszcze 2 bramki ,na tę chwilę sytuacja w tabeli jest bardzo zła musimy zacząć punktować , i zacząć zasuwać na boisku !