Zabrakło konkretów , Polonia Trzebnica 3:0 WKS Wierzbice.

Polonia Trzebnica 3:0 WKS Wierzbice

Bramki dla Polonii:

Grzegorz Rajter x2

Przemysław Stasiak x1

Mecz od samego początku zaczął się źle ,brak koncentracji po naszej prawej stronie wykorzystał skrzydłowy gospodarzy który posłał dobrą piłkę w pole karne do kolegi z zespołu , ten niepilnowany przez naszych obrońców uderza w poprzeczkę .

W 20 minucie odpowiadamy dobrą dwójkową akcją Idzik-Wandel, ten pierwszy świetnym podaniem między obrońcami miejscowej Polonii wyprowadza naszego bocznego pomocnika na czystą pozycję,ten niestety uderza obok słupka .

33 minuta to festiwal rzutów rożnych dla Polonii , po jednym z dobrze rozegranych stałych fragmentów świetną interwencją popisuję się Stefaniak !

Kilka minut później świetna kontra naszej drużyny , na przebój poszedł Rajczakowski prawą stroną minął 2 obrońców, lecz zamiast podać do Poważnego który był na 5 metrze od bramki rywala uderzył z bardzo ostrego kąta , bramkarz był jednak na posterunku i nie daje się zaskoczyć.

Do końca pierwszej połowy spotkania gospodarze przejęli inicjatywę , lecz nie stworzyli sobie stuprocentowych sytuacji .

Na drugą połowę widać było zmianę w zespole Polonii, podeszli zdecydowanie wyżej, częściej byli przy piłce, grali agresywniej niż w pierwszej odsłonie .

Przyniosło to efekty w 60 minucie , po rzucie wolnym z lewej strony boiska wychodzący z bramki Stefaniak minął się z futbolówką a kapitan Polonii (Stasiak) z łatwością wpakował ją do bramki .

Do końca meczu zdołaliśmy wykonać jedną bardzo ciekawą akcje , po kilku podaniach z „pierwszej piłki” niecelny strzał oddał Heilik,gdy optycznie mieliśmy przewagę za  strzelanie wziął się dobrze znany na dolnośląskich boiskach Grzegorz Rajter który wykorzystał w 80 minucie rzut karny i w ostatniej akcji meczu wykorzystał złe ustawienie naszej defensywy .

Na kolejne spotkanie poczekamy do soboty – przeciwnikiem Piast Nowa Ruda , należy za wszelką cenę wyrwać punkty rywalowi !